DE VANZARE in zona hotel Magus - TEREN

18.000 € / lună
19.05 € / mp / lună

Central, Baia Mare

Suprafață teren:
945 mp

Descriere spațiu comercial

Va oferim la vanzare o parcela TEREN EXTRAVILAN in suprafata de 826 mp cu acces din drum privat in cota de 118.5 mp. Aflat in zona industriala , parcela teren are o deschidere la drum de 53 mp si reprezinta o oportunitate pentru investitie. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 11 Mai 2026 ID anunț: 1331679

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
shopping
Metro Cash & Carry
Supermarket/Mall aprox. 1371 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Colțirea
17.000 € / lună
Județul Maramureș, Colțirea
868 mp teren
Spațiu comercial, în Groși
19.500 € / lună
Județul Maramureș, Groși
3.000 mp teren
Spațiu comercial, în Tăuții-Măgherăuș
17.000 € / lună
Județul Maramureș, Tăuții-Măgherăuș
868 mp teren
Spațiu comercial, în Leordina
18.400 € / lună
Județul Maramureș, Leordina
2.700 mp teren
Spațiu comercial, în Coltău
19.500 € / lună
Județul Maramureș, Coltău
856 mp teren
Spațiu comercial, în Cicârlău
17.000 € / lună
Județul Maramureș, Cicârlău
866 mp teren
Spațiu comercial, în Ilba
18.900 € / lună
Județul Maramureș, Ilba
698 mp teren
Spațiu comercial, în Copalnic
18.000 € / lună
Județul Maramureș, Copalnic
2.000 mp teren
Spațiu comercial, în Satu Nou de Jos
18.500 € / lună
Județul Maramureș, Satu Nou de Jos
640 mp teren