Spa?iu activitati medicale de 22mp de inchiriat, zona Mior

700 € / lună
31.82 € / mp / lună

Central, Bacău

Suprafață utilă totală:
22 mp

Descriere spațiu comercial

Va propun spre inchiriere un cabinet pentru activitate medicala sau conexa, situat la etajul 1. Clinica in care este situat spatiul, ofera multiple specialitati medicale, stomatologie, laborator de analize. Amplasare foarte buna, utilitati complete incluse in pretul chiriei, sala de asteptare, locuri de parcare. Clinica este una dintre cele mai noi din mun. Bacau si se afla intr-o zona de mare interes comercial si rezidential. In apropiere nu se afla alte cabinete medicale. Pentru mai multe detalii sau stabilirea unei vizionari, va stau cu drag la dispozitie. Id intern: EXP1037 Suprafata totala: 22 m2 An finalizare constructie: 2014 Stadiu constructie: Finalizat Comision cumparator: 0% Tip imobil: Bloc de apartamente
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 24 Mai 2026 ID anunț: 1424246
Suprafață utilă: 22 mp
Suprafață utilă totală: 22 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Piata Centrala
Mijloace transport aprox. 496 m
transport
Statia Arena Mall
Mijloace transport aprox. 1029 m
transport
Statia Gara
Mijloace transport aprox. 1188 m
transport
Gara Bacau
Mijloace transport aprox. 1268 m
Școală
education
Scoala Gimnaziala Platon
Învățământ aprox. 572 m
education
Universitatea George Bacovia
Învățământ aprox. 1200 m
education
block B
Învățământ aprox. 1773 m
Recreere
parks
Parcul Trandafirilor
Recreere aprox. 156 m
shopping