Teren intravilan, 2107 mp, str. Argestru, Vatra Dornei

33.500 € / lună
15.90 € / mp / lună

Argestru, Judeţul Suceava

Suprafață teren:
2.107 mp

Descriere spațiu comercial

Blitz Imobiliare va propune o oportunitate rara in Vatra Dornei teren intravilan de 2.107 mp, pregatit pentru investitie! Situat intr-o zona cu potential imobiliar excelent, acest teren beneficiaza de: Deschidere la strada asfaltata, facilitand accesul si viitoarele dezvoltari; Suprafata de 2.107 mp, perfecta pentru constructii rezidentiale sau proiecte investitionale; Amenajare profesionala a terenului, prin ridicare si nivelare cu pamant de calitate, eliminand problemele de stagnare a apei; Peisaj superb, cu panorama asupra naturii din Vatra Dornei, ideal pentru locuinte sau proiecte turistice. Aceasta nu este doar o parcela de teren este o investitie strategica, cu potential mare de dezvoltare intr-una dintre cele mai atractive zone din Romania. Blitz Imobiliare, una dintre cele mai performante agentii din Romania, va garanteaza profesionalism, transparenta si suport complet pe tot parcursul tranzactiei. Nu ratati sansa de a va asigura aceasta locatie de top in Vatra Dornei! Cod oferta / ID BLITZ: P171734
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 11 Mai 2026 ID anunț: 1595264

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central
35.000 € / lună
Județul Suceava, Siret
1.700 mp teren
Spațiu comercial, în Trei Movile
36.000 € / lună
Județul Suceava, Trei Movile
2.350 mp teren
Spațiu comercial, în Burdujeni
35.000 € / lună
Suceava, Burdujeni
600 mp teren
Spațiu comercial, în Central