Spatiu comercial ultracentral, 3 camere, pretabil cabinet, salon infrumusetare

600 € / lună
7.50 € / mp / lună

Ultracentral, Arad

Suprafață utilă totală:
80 mp
An construcție:
2015

Descriere spațiu comercial

ID: CP2796618 Golden Real Estate vă propune o oportunitate remarcabilă pentru afacerea dumneavoastră! Un spațiu comercial cu destinații multiple, pretabil cabinet medical/ psihologic, salon înfrumusețare, frizerie, salon manichiură, etc, perfect poziționat într-o zonă cu vizibilitate ridicată, ideal pentru a vă transforma visele în realitate. Spațiul amenajat, 80 mp, situat central, în inima orașului, compus dintr-o sală de primire, o cameră mare, urmat de încă doua camere și grup sanitar. Detalii cheie: -Adresă: Central; -Zonă: Intens circulată, parcare în apropiere, acces facil și rapid la mijloacele de transport în comun; -Acces facil și vizibilitate sporită, cu un trafic pietonal și auto consistent. Detalii spațiu: -Suprafață: 80 mp; -Spațiu deschis, perfect configurabil pentru diverse destinații; -Luminos și aerisit, cu ferestre înalte pentru iluminare naturală; -Sală mare; -Climă; -Centrală proprie. Informații suplimentare: -Disponibilitate imediată; -Închiriere flexibilă; -Depozit de garanție și contract de închiriere. Acest spațiu versatil oferă o platformă perfectă pentru a vă dezvolta afacerea într-un mediu primitor și ofertant. Contactați-ne pentru a programa o vizionare sau pentru mai multe informații. Preț: 600 Euro/lina, ușor negociabil. Agent Golden Real Estate.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1029292
Suprafață utilă: 80 mp
Suprafață utilă totală: 80 mp