Inchiriez Spatiu comercial cu vitrina mare.

560 € / lună
4.24 € / mp / lună

Sud, Arad

Suprafață utilă totală:
132 mp
An construcție:
1990

Descriere spațiu comercial

Profi Imobiliare in parteneriat cu Imobile Arad, va ofera spre inchiriere spatiu comercial in cartierul Alfa, pe strada principala, pozitionat pe colt, avand vitrina mare la 2 strazi. Suprafata construita 147 mp conform CF, suprafata utila 131.5 mp, acest spatiu este compus din 4 incaperi openspace circulare dar se poate recompartimenta in functie de activitatea desfasurata, are 2 cai de acces, intrarea principala in fata si in spate pentru aprovizionare marfa,1 grup sanitar. Utilitati : curent trifazic, apa, canalizare. Pret inchiriere 560 Euro luna + Garantie. Pentru mai multe detalii si programarea unei vizionari va rog sa ne contactati la telefon Otilia Pelea.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Aprilie 2026 ID anunț: 1239384
Suprafață utilă: 132 mp
Suprafață utilă totală: 132 mp
An construcție: 1990

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Linia 21
Mijloace transport aprox. 491 m
transport
Aeroportul International Arad
Mijloace transport aprox. 1630 m
transport
Piata Romana
Mijloace transport aprox. 1902 m
Școală
education
Scoala Gimnaziala nr. 3 Iosif Moldovan
Învățământ aprox. 165 m
education
Liceul Baptist Cl. I-VIII
Învățământ aprox. 469 m
education
Grupul Scolar de Arte si Meserii Spiru Haret
Învățământ aprox. 853 m
education
Generala 2
Învățământ aprox. 931 m
Recreere
shopping
Penny Market
Supermarket/Mall aprox. 192 m
restaurants
Elisa Best Cafe
Restaurante aprox. 342 m