Spatiu comercial de inchiriat, vad , vitina 2 front Vlaicu Arad

1.701 € / lună
10.63 € / mp / lună

Aurel Vlaicu, Arad

Suprafață utilă totală:
160 mp
Nr. niveluri:
3

Descriere spațiu comercial

Propunem spre inchiriere un spatiul comercial P+E+M situati in Vlaicu pretabil pentru magazin, Fast food, Restaurant, Pizzerie, Farmacie, Clinica si sau servici format din: PARTER: - Grup Sanitar - Birou - Bucatarie echitapa si utilitata - Incapere depozitare - Loc de expozitie cu vitrina expus pe 2 Fronturi stradal - 2 intrari indiduala - 5 locuri de parcare - Incalzire termoteca propie - Camere de supraveghere video - Climatizare - Curent Trifazic 380 watt - Suprafata utila 160 mp - Inaltime 3 mt Ulterior poate fii inchiriat si ETAJ 1 (nu includ in pret afisat) - Grup Sanitar Femei + Barbati - Birou - 3 Incaperii depozitare - Loc de expozitie cu vitrina expus pe 2 Fronturi stradal - 2 intrari indiduala - 5 locuri de parcare - Incalzire termoteca propie - Camere de supraveghere video - Climatizare - Curent Trifazic 380 watt - Suprafata utila 160 mp - Inaltime 3 mt Loc de parcare: 5 Mansarda nu este finisat, nu includ in pret ! Important: Acesta cladire beneficeaza de panouri fotovoltaice, si este prevazuta cu acces si contorizare individual, parter avand 2 intrari, acestuia poate fii inchiriat impreuna sau individual Parter + Etaj, contorizat separata Vecinatatii: Lidl, Kaufland, Penny Market, Farmacie, Cafenele, Statie Tramvaiu. Va stau la dispozitie pentru inchiriere Spatiul 1: Spatiul comercial Parter 2 acces din strada, avand vitrina 2 fronturi stradal Suprafata inchiriabila: 160 mp Disponibilitate spatiu: imediat Etaj: Parter Inaltime spatiu: 3 m Vitrina Spatiul 2: Spatiul comercial Etaj 1 vitrina 2 fronturi stradal Suprafata inchiriabila: 160 mp Disponibilitate spatiu: imediat Etaj: Etaj 1 Suprafata minima divizabila: 160 mp Posibilitate parcare Inaltime spatiu: 3 m Vitrina Stare imobil: modernizat Compartimentare nivel: Da