Loc de casa in Aradul Nou

79.000 € / lună
182.45 € / mp / lună

Aradul Nou, Arad

Suprafață teren:
433 mp

Descriere spațiu comercial

DE VANZARE teren situat in Aradu Nou, aproape de subcetate, intr-o zona linistita si foarte apreciata. Terenul are o suprafata de 433 de metri patrati, cu un front stradal generos de 10,5 metri liniari Este la doar cativa metri de faleza Muresului, oferind acces rapid catre oras si un cadru natural deosebit.Contacteaza ne si haide la o vizionare!Pret: 79.000 euro negociabil
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 17 Aprilie 2026 ID anunț: 1389025

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Autogara CTP
Mijloace transport aprox. 945 m
transport
Piata Podgoria
Mijloace transport aprox. 1004 m
transport
Piata Podgoria
Mijloace transport aprox. 1045 m
transport
Piata Podgoria
Mijloace transport aprox. 1051 m
Școală
education
Palatul Copiilor
Învățământ aprox. 413 m
education
Universitatea Aurel Vlaicu
Învățământ aprox. 449 m
education
Vasile Goldis: Facultatea de Stiinte Juridice
Învățământ aprox. 491 m
education
Facultatea de Stiinte ale Naturii
Învățământ aprox. 539 m
Recreere
restaurants
Ema Del Mar
Restaurante aprox. 211 m
shopping
Alimentara Non Stop
Supermarket/Mall aprox. 531 m
parks
Parcul Mihai Eminescu
Recreere aprox. 565 m
shopping
Ziridava Shopping Center
Supermarket/Mall aprox. 672 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Gai
84.000 € / lună
Arad, Gai
1.440 mp teren
Spațiu comercial, în Nord
75.000 € / lună
Arad, Nord
5.000 mp teren
Spațiu comercial, în Vladimirescu
72.600 € / lună
Județul Arad, Vladimirescu