Proprietar, inchiriez hala in zona RAR

3.700 € / lună
6.49 € / mp / lună

Apahida, Judeţul Cluj

Suprafață utilă totală:
570 mp

Descriere spațiu comercial

Inchiriez hala industriala noua, aflata in curs de executie, situata in proximitatea noului sediu RAR din Apahida, intr-o zona industriala cu acces foarte bun si in continua dezvoltare. Proprietatea face parte dintr-un ansamblu de trei hale, fiecare urmand sa beneficieze de carte funciara individuala.Hala are o suprafata de 570 mp si o inaltime utila minima de 6 m, fiind construita pe structura metalica, cu placa din beton elicopterizat. Accesul se face prin doua usi sectionale, la care se adauga usi pietonale separate. Terenul total este de 1234 mp, incluzand amprenta constructiei, iar exteriorul va fi amenajat pentru a permite manevrarea facila auto.Proprietatea beneficiaza de acces TIR si de dubla deschidere la drum: un drum principal cu latime de 9 m si un drum secundar de 7,5 m, aspect care ofera un avantaj important pentru activitati logistice sau de interior sunt prevazute si amenajate la cheie doua birouri, doua grupuri sanitare si o sala de sedinte, astfel incat spatiul sa poata fi utilizat imediat dupa finalizare. Hala este racordata la curent trifazic, apa si canalizare si dispune de panouri solare.Imobilul este potrivit pentru service-uri auto, statii ITP, depozitare, productie sau activitati industriale si reprezinta o investitie solida intr-o zona cu potential ridicat de crestere. Imobilul se vinde de pe persoana fizica. Nu se adauga TVA.Pentru informatii suplimentare sau programarea unei vizionari, ma puteti contacta telefonic.
Citește mai mult Citește mai puțin