Teren vanzare Alexandria Intravilan 640mp

80.000 € / lună
125 € / mp / lună

Central, Alexandria

Suprafață teren:
640 mp

Descriere spațiu comercial

Teren de vanzare intravilan, 14.5 ml deschidere, 44 lungime.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 06 Mai 2026 ID anunț: 1573458

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Gara Alexandria Sud
Mijloace transport aprox. 678 m
transport
Gara Alexandria Nord
Mijloace transport aprox. 1619 m
Școală
education
Scoala Generala Mihai Viteazul
Învățământ aprox. 714 m
education
Grup Scolar Alexandria
Învățământ aprox. 760 m
education
Colegiul National Alexandru Dimitrie Ghica
Învățământ aprox. 1430 m
Recreere
restaurants
Conciato
Restaurante aprox. 830 m
parks
Parc
Recreere aprox. 929 m
shopping
Profi
Supermarket/Mall aprox. 1129 m
shopping
PROINVEST
Supermarket/Mall aprox. 1809 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Nanov
85.000 € / lună
Județul Teleorman, Nanov
1.200 mp teren