1 lună în urmă
4
- Agenție
- Comision 0%
ABATOR DE VANZARE IN JUD CALARASI
420.000 €
544.75 €
/ mp
Jegălia, Judeţul Călăraşi
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Destine Imobiliare va prezinta spre vanzare o proprietate speciala alcatuita dintr-un abator si o fabrica de mezeluri in Jegalia, judetul Calarasi.
Localizare
- abatorul este situat in comuna Jegalia , str industriei nr 1 , DN 3 B , jud Calarasi , in vecinatatea acestuia construindu-se un supermarket.
Amplasament corpului de proprietate- configuratie
- suprafata teren 2974 mp intravilan
- abator si fabrica mezeluri 771 mp
- anexe * birou,magazin piei ,boxa animale, spalatorie,bucatarie ,sala mese , laborator .cabina paza , fosa septica
316 mp
- alei betonate ,spatii verzi 1886 mp
UTILITATI
- apa curenta , canalizare , curent 380 w , gazele sunt la poarta - nebransate
CAPACITATE PRODUCTIE
ABATOR
- sacrificare porcine , ovine , bovine
- porcine 100 capete / zi
- ovine 200 capete / zi
- bovine 30 capete / zi
FABRICA DE MEZELURI
- 3 tone preparate din carne / zi
PRODUSE FINITE POSIBILE
- semicarcase porcine
- carcase ovine
- subproduse comestibile - organe , capatani ,picioruse , grasimi, mate , piei .
Pentru informatii suplimentare si stabilirea unei vizionari va invitam sa ne contactati.
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 19 Mai 2026
ID anunț: 1473508
Suprafață utilă totală:
771 mp
Căutări similare
- Spații comerciale de vânzare în Jegălia
- Spații comerciale de vânzare în Călărași
- Spații comerciale de vânzare în Frumușani
- Spații comerciale de vânzare în Chiselet
- Spații comerciale de vânzare în Gâldău
- Spații comerciale de vânzare în Lehliu
- Spații comerciale de vânzare în Belciugatele
- Spații comerciale de vânzare în Ceacu
- Spații comerciale de vânzare în Cuza Vodă
- Spații comerciale de vânzare în Dragalina
- Spații comerciale de vânzare în Fântâna Doamnei