Spatiu comercial/apartament 4 camere/ chirias inclus

135.000 €
1,800.00 € / mp

Central, Focşani

Suprafață utilă totală:
75 mp
An construcție:
1980

Descriere spațiu comercial

Spatiu si apartament ultracentral Focsani, loc parcare, chirias inclus, 100 m pana la Primaria orasului, Piata Unirii la 50 m, Mega Image langa, doua intrari.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1657321
An construcție: 1980
Etaj: Parter

Facilități

Comision
0%

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie Microbuz
Mijloace transport aprox. 1476 m
transport
Gara CFR Focsani
Mijloace transport aprox. 1510 m
transport
Gara CFR Focsani
Mijloace transport aprox. 1536 m
transport
Autogara Focsani
Mijloace transport aprox. 1842 m
Școală
education
Scoala Generala Nr. 3
Învățământ aprox. 343 m
education
Scoala cu Clasele I-VIII Duliu Zamfirescu
Învățământ aprox. 486 m
education
Scoala Generala Nr. 9
Învățământ aprox. 548 m
education
Colegiul Tehnic Ion Mincu Focsani
Învățământ aprox. 774 m
Recreere
parks
Parcul Tineretului
Recreere aprox. 83 m
restaurants
Unirea
Restaurante aprox. 144 m
shopping
Paco Unirii
Supermarket/Mall aprox. 173 m
shopping
Paco 2 Stejari
Supermarket/Mall aprox. 220 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 4,000 mp, în Gugești
135.000 €
Județul Vrancea, Gugești
4.000 mp utili
Spațiu comercial, de 64 mp, în Ultracentral
125.000 €
Focșani, Ultracentral
64 mp utili
Spațiu comercial, de 100 mp, în Nord
145.000 €
Focșani, Nord
100 mp utili
1980
Spațiu comercial, de 67 mp, în Central
139.000 €
Focșani, Central
67 mp utili
Spațiu comercial, de 118 mp, în Central