Vanzare Vila la munte

675.000 €
2,410.71 € / mp

Almaş, Judeţul Neamţ

Suprafață utilă totală:
280 mp
An construcție:
2024

Descriere spațiu comercial

Vânzare proprietate deosebită în Almas, jud. Neamț – 5191 mp teren, 6 dormitoare, dotări premium - Locație: Almaș, Județul Neamț - Suprafață teren: 5.191 mp (intravilan) -Camere: 6 dormitoare, living spațios -Băi: 7 * Utilități și facilități: -Pompe de căldură – încălzire eficientă și sustenabilă -Panouri solare – energie verde -Curent trifazat -Apă curentă + puț forat -Fosa septică -Saună și ciubăr – pentru relaxare totală -Se vinde mobilată și utilată, exact ca în poze Descriere generală: Această proprietate specială este situată într-o zonă liniștită, împădurită, ideală pentru cei care caută intimitate, confort și aer curat. La doar 10 km de Piatra Neamț, locația oferă acces rapid către oraș, dar cu avantajele vieții în natură. Construcția este solidă, modernă, cu finisaje de calitate și o compartimentare ideală pentru funcționare turistică (pensiune, retreat, închiriere în regim hotelier etc.). Ideală pentru: -Casă de vacanță -Investiție turistică (pensiune, retreat, wellness) Proprietatea se vinde exact ca în poze. Activă pe Booking – Afacere la cheie! -Proprietatea este deja listată și funcțională pe Booking, având o activitate constantă și recenzii pozitive. Se pretează perfect pentru: -Închiriere în regim hotelier -Retreat-uri wellness / corporate -Investiție cu potențial turistic ridicat -Continuarea activității este posibilă fără investiții suplimentare – se preia cu tot ce este necesar pentru operare imediată.
Citește mai mult Citește mai puțin