Complex cu Piscină/Cazare de Vânzare, 10.777mp Teren - DN24, Vaslui

850.000 €
2,361.11 € / mp

Nord, Vaslui

Nr. camere:
7
Suprafață utilă totală:
360 mp
An construcție:
2019

Descriere spațiu comercial

Comision 0% Complex de agrement cu piscină și teren parcelat de vânzare, la intrarea în Vaslui dinspre Iasi deschidere la DN24. Este vorba despre o proprietate specială, o afacere de familie, cu deschidere la DN24 - în apropierea viitoarei intrări pe centura Vaslui. Complexul de agrement cuprinde: - 2 piscine (una pentru adulți si una pentru copii) intabulate, cu vestiare și grupuri sanitare - 4 camere de cazare cu baie proprie. - 1 apartament cu living, două dormitoare, două băi si bucătărie - Bucătărie/Bar multifunctională și complet utilată dedicat piscinei cu aparatură profesională și spațiu de depozitare - Sală de evenimente cu terasă, în suprafață totală de 150mp - Terasă si spațiu de joacă/agrement Dispune de panouri solare de 15kw cu baterii de acumulare. Complexul se află pe un teren de 2.499mp imprejmuit. Terenul total este de 10.777mp intravilan, parcelat in loturi de la 500 la 1700mp cu cale de acces (terenul liber este de 8.278mp - fără terenul pe care se află complexul) Această ofertă cuprinde Complexul cu tot cu terenul aferent și oferă posibilitatea de dezvoltare a afacerii sau de dezvoltare imobiliară/comercială pe terenul liber. Se poate achiziționa doar o parte din teren (de cel putin 4.000mp) Această proprietate deosebită este o oportunitate de investiție si de dezvoltare. Dacă vrei sa afli mai multe detalii, îți stau la dispziție
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 717550