DE VÂNZARE O PENSIUNE, SITUATĂ ÎN SOVATA

370.000 €
18,500.00 € / mp

Sovata, Judeţul Mureş

Suprafață utilă totală:
20 mp

Descriere spațiu comercial

DE VÂNZARE O PENSIUNE, SITUATĂ ÎN SOVATA 📍 Sovata – Pensiunea Panorama Pensiunea Panorama este situată la ieșirea din Sovata spre Reghin, într-o zonă liniștită, pe un deal, cu panoramă frumoasă asupra orașului Sovata și a Munților Călimani. Lacul Ursu se află la doar 2,8 km. Caracteristici: • teren de 4407 m² • construcție de 117 m² • 3 nivele: parter, etaj și mansardă • 16 locuri de cazare • 8 camere, 8 băi • fiecare cameră are baie proprie și terasă • bucătărie utilată • living și sală de mese cu șemineu • TV și internet • încălzire centrală cu cazan pe lemne Facilități: • foișor, grătar, cuptor și ceaun • loc de joacă • parcare • pârtii de schi se găsesc atât la Sovata, cât și la Bucin. Preț: 370.000 € – negociabil Informații și rezervări: /
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1600979
Suprafață utilă totală: 20 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1431 m
parks
Petofi park
Recreere aprox. 1511 m
parks
Parcul Balcescu
Recreere aprox. 1587 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1747 m

Proprietăți similare

Birou, de 180 mp, în Central
375.000 €
Târgu Mureș, Central
180 mp utili
1960
Spațiu industrial, de 900 mp, în Libertății
390.000 €
Târgu Mureș, Libertății
900 mp utili
Birou, de 125.5 mp, în Semicentral
375.000 €
Târgu Mureș, Semicentral
125,5 mp utili
1995
Birou, de 220 mp, în Dâmbu Pietros
395.000 €
Târgu Mureș, Dâmbu Pietros
220 mp utili
Spațiu comercial, de 636 mp, în Central