Garsoniera de vanzare/Schimb- Bloc Lexi

37.800 €

Central, Alexandria

Nr. camere:
1
Suprafață utilă:
28 mp
Etaj:
8 / 8
Nr. niveluri:
8

Descriere apartament

Garsoniera de vanzare ~28 mp ~etaj 8/8 (lift modern) ~Mobilata/Utilata complet ~Centrala proprie ~aer conditionat SE PREDA CU CHIRIAS ! (250 /luna) Schimb doar cu apartament 2-3 camere zona centrala plus diferenta din partea mea ! Pret: 1350 euro /mp (Usor negociabil)
Citește mai mult Citește mai puțin
Decomandat

Detalii apartament

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1621952
Nr. camere: 1
Suprafață utilă: 28 mp
Suprafață utilă totală: 28 mp
Compartimentare: Decomandat
Etaj: Etaj 8 / 8
Regim înălțime: P+8E

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Gara Alexandria Nord
Mijloace transport aprox. 694 m
Școală
education
Colegiul National Alexandru Dimitrie Ghica
Învățământ aprox. 574 m
education
Grup Scolar Alexandria
Învățământ aprox. 1167 m
education
Scoala Generala Mihai Viteazul
Învățământ aprox. 1432 m
Recreere
shopping
PROINVEST
Supermarket/Mall aprox. 262 m
parks
Parc
Recreere aprox. 720 m
shopping
Profi
Supermarket/Mall aprox. 1037 m
restaurants
Conciato
Restaurante aprox. 1380 m

Proprietăți similare

Garsonieră decomandată în Nord
35.000 €
Județul Teleorman, Roșiori de Vede
1 camere
42 mp
Etaj 4
Garsonieră decomandată în Central
35.999 €
Județul Teleorman, Roșiori de Vede
1 camere
28 mp
Etaj 1 / 4
Garsonieră decomandată, mobilată în Nord
38.000 €
Județul Teleorman, Roșiori de Vede
1 camere
27 mp
Etaj 2
Garsonieră în Central
35.000 €
Județul Teleorman, Roșiori de Vede
1 camere
27 mp
Etaj 2 / 4
Garsonieră în Ultracentral
36.000 €
Județul Teleorman, Roșiori de Vede
1 camere
29 mp
Etaj 4