Casa P - 123 mp + Teren - 395 mp, Oltenita

28.474 €

Olteniţa, Judeţul Călăraşi

Nr. camere:
2
Suprafață utilă:
123 mp

Descriere casă

Casa individuala in Oltenita Zona rezidentiala | Teren 395 mp Pret de pornire: 29.894 243 /mp (raportat la 123 mp construiti) Detalii si informatii suplimentare: (folosesti formularul de contact) Se vinde prin LICITATIE PUBLICA Fara posibilitate de vizitare la interior Detalii proprietate: Suprafata construita: 123 mp Regim: Parter An constructie: 2002 Compartimentare: sufragerie, hol, bucatarie, baie, dormitor Constructie solida: Fundatie beton Structura si zidarie BCA Acoperis sarpanta lemn + tabla Tamplarie PVC cu geam termopan Utilitati existente: Curent electric Apa Gaze Canalizare Alte beneficii: Garaj pe teren WC exterior Acces din strada pietruita Zona cu locuinte, acces facil catre oras
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii casă

Actualizat în: 05 Mai 2026 ID anunț: 1336485
Nr. camere: 2
Suprafață utilă: 123 mp
Suprafață utilă totală: 123 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Parcul Mic
Recreere aprox. 836 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 915 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 929 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1052 m

Proprietăți similare

Casă cu 4 camere cu Teren 160 Mp în Perișoru
29.000 €
Județul Călărași, Perișoru
4 camere
160 mp
160 mp teren
Casă cu 3 camere cu Teren 264 Mp în Central
29.000 €
Județul Călărași, Oltenița
3 camere
264 mp
264 mp teren
Casă cu 2 camere cu Teren 420 Mp în Central
30.000 €
Județul Călărași, Fundulea
2 camere
88 mp
420 mp teren
Casă cu 2 camere în Floroaica
31.000 €
Județul Călărași, Floroaica
2 camere
120 mp
Casă cu 4 camere în Borcea
30.000 €
Județul Călărași, Borcea
4 camere
100 mp
Casă cu Teren 650 Mp în Dor Mărunt
30.000 €
Județul Călărași, Dor Mărunt
108 mp
650 mp teren
Casă cu Teren 3811 Mp în Spanțov
30.000 €
Județul Călărași, Spanțov
77 mp
3.811 mp teren
Casă cu Teren 1000 Mp în Central
27.000 €
Județul Călărași, Budești
75 mp
1.000 mp teren
Casă cu Teren 2000 Mp în Mihai Viteazu
30.000 €
Județul Călărași, Mihai Viteazu
80 mp
2.000 mp teren