Casa de vanzare in Hunedoara

179.000 €

Hăşdat, Judeţul Hunedoara

Nr. camere:
4
Suprafață utilă:
172 mp

Descriere casă

Casa de vanzare situata intr-o zona linistita a Hunedoarei,cu un peisaj superb al paduri Chizid, strada Primaverii Nr.51. Complet renovata in 2026,toate sunt noi,nefolosite. Dispune de o suprafata construita de 172 mp,compartimentata eficient pentru a oferi comfort si functionalitate. Parterul are o bucatarie spatioasa si luminoasa,baie,hol,beci cu acces facil catre garajul integrat,un detaliu care subliniaza functionalitatea premium a proprietatii.. Aceasta casa moderna dispune la etaj de trei dormitoare generoase,doua bai,un living central si un hol de intrare spatios. Comfort termic si functionalitate la standarde moderne. Centrala termica prin condensare Immergas 35 kw caldura si 38 kw apa calda,instalatia de termoficare si caloriferele sunt noi,in garantie. Renovarea este de buna calitate,toate sunt noi,acoperis ,termosistem,geamuri termopan, parchet din stejar natural,cele trei bai,imprejmuirea terenului in suprafata de 275 mp. Structura solida si compartimentarea avantajoasa permit personalizarea completa a spatiului conform nevoilor si stilului viitorului proprietar. Curte frumos amenajata si intretinuta,loc ideal pentru recreere. Pret 179000 euro, 1040 euro/mp.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii casă

Actualizat în: 16 Mai 2026 ID anunț: 1405742
Nr. camere: 4
Suprafață utilă: 172 mp
Suprafață utilă totală: 172 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Bucegi
Mijloace transport aprox. 167 m
transport
Hunedoara
Mijloace transport aprox. 814 m
Școală
education
Gradinita Floarea Soarelui
Învățământ aprox. 86 m
education
Scoala Generala nr. 8
Învățământ aprox. 127 m
education
Gradinita Zori de Zi
Învățământ aprox. 136 m
education
Gradinita Dumbrava Minunata
Învățământ aprox. 340 m
Recreere
shopping
Profi
Supermarket/Mall aprox. 154 m
restaurants
Cosimo
Restaurante aprox. 241 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 414 m
shopping
Lidl
Supermarket/Mall aprox. 476 m

Proprietăți similare

Casă cu 5 camere cu Teren 463 Mp în Hărău
165.000 €
Județul Hunedoara, Hărău
5 camere
140 mp
463 mp teren
Casă cu 5 camere cu Teren 1200 Mp în Vulcan
195.000 €
Deva, Vulcan
5 camere
160 mp
1.200 mp teren
Casă cu 4 camere cu Teren 288 Mp în Ultracentral
195.000 €
Județul Hunedoara, Hunedoara
4 camere
165 mp
288 mp teren
Casă cu 3 camere cu Teren 543 Mp în Central
180.000 €
Județul Hunedoara, Hunedoara
3 camere
90 mp
543 mp teren
Casă cu 3 camere în Horea
172.000 €
Deva, Horea
3 camere
136 mp
Casă cu 2 camere în Central
165.000 €
Județul Hunedoara, Hunedoara
2 camere
120 mp
Casă cu 4 camere cu Teren 1200 Mp în Central
189.000 €
Județul Hunedoara, Petrila
4 camere
240 mp
1.200 mp teren
Casă cu 4 camere în Brazi
190.000 €