Superoferta! Casa 190 mp utili, 4 camere,3 bai, garaj!

209.000 €

Central, Alba Iulia

Nr. camere:
4
Suprafață utilă:
190 mp
Suprafață teren:
280 mp

Descriere casă

Agentia imobiliara Imobil Invest va propune spre vanzare o casa spatioasa si foarte bine intretinuta, situata intr-o zona rezidentiala linistita, cu acces privat intr-o curte comuna destinata exclusiv proprietarilor. Proprietatea ofera confort, spatiu generos si compartimentare practica, fiind ideala pentru o familie care isi doreste intimitate si este construita in anul 2010 si dispune de o structura Parter + Mansarda foarte inalta (aproape nivel de etaj, in unele incaperi fiind practic etaj complet). Suprafata construita la sol este de 250 mp, iar suprafata utila este de 190 mp, amplasata pe un teren de 280 mp.Compartimentarea este foarte bine gandita:Living foarte mare, ideal pentru relaxare si socializareBucatarie separata3 dormitoare, dintre care dormitorul matrimonial cu baie proprie3 bai in totalDressing mareBalconDebara pentru depozitareProprietatea dispune de asemenea de demisol spatios, garaj si subsol mare, oferind multiple posibilitati de depozitare sau amenajare.Finisajele sunt bine intretinute si includ parchet laminat, gresie in holuri si bai, iar incalzirea se realizeaza prin exterior exista o mica curte in fata casei, precum si o curte privata, perfecta pentru relaxare.Aceasta proprietate reprezinta o oportunitate foarte buna de investitie, avand un raport excelent intre suprafata, compartimentare si pret.Pret: 210.000 usor negociabil(aprox. 1100 /mp)Pentru mai multe informatii sau programarea unei vizionari, va stam cu drag la dispozitie.Agentia Imobiliara Imobl Invest
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii casă

Actualizat în: 13 Aprilie 2026 ID anunț: 1341089
Nr. camere: 4
Suprafață utilă: 190 mp
Suprafață utilă totală: 190 mp
Suprafață teren: 280 mp
An construcție: 2010

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Autogara
Mijloace transport aprox. 1864 m
Școală
education
Liceul de Muzica si Arta
Învățământ aprox. 840 m
education
Scoala gimnaziala Vasile Goldis
Învățământ aprox. 846 m
education
Scoala gimnaziala Avram Iancu
Învățământ aprox. 1372 m
education
Scoala gimnaziala Avram Iancu
Învățământ aprox. 1397 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 715 m
restaurants
Hotel Transilvania
Restaurante aprox. 784 m
shopping
Alba Mall
Supermarket/Mall aprox. 1175 m
shopping
Ady Com (Ina)
Supermarket/Mall aprox. 1875 m

Proprietăți similare

Casă cu 2 camere cu Teren 1651 Mp în Central
205.000 €
Alba Iulia, Central
2 camere
155 mp
1.651 mp teren
Casă cu 4 camere cu Teren 399 Mp în Central
225.000 €
Alba Iulia, Central
4 camere
92 mp
399 mp teren
Casă cu 4 camere cu Canalizare în Central
200.000 €
Alba Iulia, Central
4 camere
160 mp
214 mp teren
Casă cu 4 camere cu Teren 320 Mp în Central
220.000 €
Alba Iulia, Central
4 camere
176 mp
320 mp teren
Casă cu 4 camere cu Teren 430 Mp în Central
224.000 €
Alba Iulia, Central
4 camere
105 mp
Casă cu 4 camere cu Teren 370 Mp în Central
220.000 €
Alba Iulia, Central