De vanzare cladire de birouri, zona Gara de Nord, ID 15054

5.000.000 €
1,836.21 € / mp

Gara de Nord, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
2.723 mp
Nr. niveluri:
6
An construcție:
2011

Descriere spațiu comercial

Imobil de birouri disponibil la vanzare, amplasat intr-o zona centrala, cu vizibilitate excelenta si acces rapid catre toate punctele de interes ale orasului. Cladirea, construita in 2011, are o suprafata construita de 3061 mp si o suprafata utila de 2723 mp, fiind dispusa pe subsol, parter si sase etaje. Este echipata cu ferestre fixe si cu deschidere, tavan suspendat, cablare perimetrala si finisaje de calitate, precum parchetul in zonele de birouri. In apropiere se regasesc facilitati precum restaurante si servicii care completeaza functionalitatea zonei. Imobilul dispune de sisteme moderne de securitate, inclusiv paza, CCTV, control acces si sistem de detectie a incendiilor, precum si de infrastructura IT cu priza voce-date si conexiune la internet de mare viteza. Sistemul de incalzire este de tip 2 tevi, deservit de centrala termica proprie, asigurand eficienta energetica si confort. Cladirea este potrivita pentru companii care isi doresc un sediu reprezentativ, intr-o locatie strategica.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 871765
Suprafață utilă: 2.723 mp
Suprafață utilă totală: 2.723 mp
Etaj: Parter / 6
Regim înălțime: P+6E
An construcție: 2011

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Witing linia 133,,62,71,85,93
Mijloace transport aprox. 156 m
transport
Statia Calea Plevnei / Mircea Vulcanescu 126, 163, 168, 368, 123, 226,93, 62, 85, 96