Imobil finalizat ideal pentru birou decomandat, daca lucrezi de acasa!

102.000 €
2,125.00 € / mp

Mamaia, Judeţul Constanţa

Suprafață utilă totală:
48 mp
Nr. niveluri:
6
An construcție:
2025

Descriere spațiu comercial

Apartament ideal pentru birou, daca iti doresti sa lucrezi de acasa, în Mamaia Nord, în cadrul Ansamblului Xenero Residence. Imobilul propus pentru birou are o suprafata construita totala de 80 mp, suprafata utila totala 70 mp din care 22 mp sunt reprezentati de terasa. Zona este foarte linistita iar compartimentarea permite creearea unor zone de lucru private accesibile in mod individual, cu acces catre bucatarie si baie. Locul de parcare in parcarea subterana costa 12000 euro+tva Se vinde mobilat si utilat complet, disponibil imediat! Toate actele sunt in regula iar clientii care cumpara cu ajutorul unui credit bancar, sunt bineveniti!
Citește mai mult Citește mai puțin
Mobilat Aer condiționat Centrală proprie Zonă de litoral

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1015547
Suprafață utilă: 48 mp
Suprafață utilă totală: 48 mp
Etaj: Etaj 1 / 6
Regim înălțime: P+6E
An construcție: 2025

Scoica land
Restaurante aprox. 684 m
restaurants
Scoica Land (en)
Restaurante aprox. 699 m
parks
Parc
Recreere aprox. 887 m
parks
Picnic Barbecue (en)
Recreere aprox. 1056 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 100 mp, în Tomis II
99.900 €
Constanța, Tomis II
100 mp utili
1E
1990
Spațiu comercial, de 65 mp, în Kamsas
100.000 €
Constanța, Kamsas
65 mp utili
4E
2026
Spațiu comercial, de 70 mp, în Lumina