De vanzare cladire de birouri, Lugoj, Timis

1.512.500 €
685.32 € / mp

Lugoj, Judeţul Timiş

Suprafață utilă totală:
2.207 mp
Nr. niveluri:
5
An construcție:
2001

Descriere spațiu comercial

De vanzare cladire de birouri, situata in localitatea Lugoj, judetul Timis, Romania, cu regimul de inaltime S+P+5E, avand suprafata utila totala de 2.207 mp. Detalii suplimentare disponibile, la cerere. Pretul solicitat este de 1.250.000 EUR, negociabil. Alte detalii disponibile, la cerere.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 612993
Suprafață utilă: 2.207 mp
Suprafață utilă totală: 2.207 mp
Etaj: Demisol / 5
Regim înălțime: P+5E
An construcție: 2001

Teren sportiv
Recreere aprox. 358 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 363 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 392 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 405 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 602 mp, în Central
1.490.000 €
Timișoara, Central
602 mp utili
2E
Spațiu comercial, de 820 mp, în Buziașului
1.512.500 €
Timișoara, Buziașului
820 mp utili
3E
2024
Hotel/Pensiune, de 52.5 mp, în Torontalului
1.590.000 €
Timișoara, Torontalului
52,5 mp utili
1980
Spațiu comercial, de 1,037 mp, în Fabric
1.560.900 €
Timișoara, Fabric
1.037 mp utili
865 mp teren
3E
Birou, de 2,217 mp, în Nord-Vest
1.512.500 €
Județul Timiș, Lugoj
2.217 mp utili
2005
Spațiu comercial, de 1,101 mp, în Spitalul Județean
1.550.000 €
Timișoara, Spitalul Județean
1.101 mp utili
1E
Spațiu comercial, de 1,101 mp, în Olimpia-Stadion
1.550.000 €