Apartament & Office! Smardan!

189.000 €
2,250.00 € / mp

Smârdan, Iaşi

Suprafață utilă totală:
84 mp
Nr. niveluri:
8
An construcție:
2026

Descriere spațiu comercial

Apartament 2 camere, 84 mp, parter, zonă centrală Florescu Imobiliare îți propune un apartament spațios, situat pe strada Smardan , cu acces direct din strada principală. Locația îți oferă vizibilitate și trafic pietonal constant, potrivit pentru activități comerciale sau birouri. Suprafața utilă este de 84 mp. Spatiul este necompartimentat pentru a-ti permite amenajarea rapidă pentru office, cabinet sau alte activități dupa bunul plac . Imobilul este în construcție. Termenul de finalizare este decembrie anul acesta. Beneficiezi de finisaje moderne și de un bloc nou, construit după standarde actuale. Poziționarea la parter îți oferă acces facil pentru clienți și colaboratori. Este o alegere practică dacă vrei să îți dezvolți un business într-o zonă centrală. Preț: 189.000 euro Pentru detalii și vizionări, contactează Florescu Imobiliare.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 15 Mai 2026 ID anunț: 1600894
Suprafață utilă: 84 mp
Suprafață utilă totală: 84 mp
Regim înălțime: P+8E
An construcție: 2026

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia "Bucsinescu", linia 7
Mijloace transport aprox. 75 m
transport
Bucsinescu
Mijloace transport aprox. 93 m
transport
Statia "Bucsinescu", linia 46, 42, 43, 43C
Mijloace transport aprox. 98 m
transport
Bucsinescu
Mijloace transport aprox. 98 m
Școală
education
Colegiul Richard Wurmbrand
Învățământ aprox. 57 m
education