Spațiu comercial de vânzare – potrivit pentru clinică medicală, birouri sau inve

350.000 €
2,108.43 € / mp

Nicolina, Iaşi

Suprafață utilă totală:
166 mp

Descriere spațiu comercial

Disponibil spre vânzare spațiu comercial situat la etajul 3 al imobilului, ocupând integral nivelul, cu o compartimentare practică și funcțională. Proprietatea este utilizată în prezent ca spațiu pentru cabinete medicale, fiind potrivită atât pentru continuarea activității medicale, cât și pentru diverse alte domenii de activitate. Compartimentare: 9 birouri / cabinete individuale hol generos pentru recepție sau zonă de așteptare 2 băi întreg etajul 3 al clădirii Avantaje: compartimentare eficientă și flexibilă multiple încăperi independente potrivit pentru clinică, birouri sau sediu firmă ideal atât pentru investiție, cât și pentru activitate proprie acces facil și organizare practică a spațiului Datorită configurației existente, spațiul poate fi utilizat imediat pentru activități medicale sau poate fi adaptat cu ușurință pentru birouri, servicii profesionale, centru educațional sau alte activități comerciale.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 10 Mai 2026 ID anunț: 1592532
Suprafață utilă: 166 mp

Istoric preț

Facilități

Comision
0%

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia "Pod Nicolina", linia 44
Mijloace transport aprox. 161 m
transport
Statia "bazar", linia 30,30b
Mijloace transport aprox. 174 m
transport
Bazar
Mijloace transport aprox. 186 m
transport
statia "Bazar", linia 11
Mijloace transport aprox. 224 m
Școală
education
Gradinita Iris
Învățământ aprox. 263 m
education
Gradinita cu Program Normal Nr. 12