CLADIRE P+3 | LOCUINTE SAU BIROURI | CENTRU | OPORTUNITATE

195.000 €
590.91 € / mp

Central, Constanţa

Suprafață utilă totală:
330 mp
Nr. niveluri:
3
An construcție:
2003

Descriere spațiu comercial

Vă prezentăm o clădire P+3 la roșu, cu un potențial excelent de dezvoltare, situată ultracentral, pe strada Constantin Brătescu, la doar câțiva pași de Bulevardul Mamaia.   Detalii tehnice: Proiect aprobat: 2003 Suprafață construită totală: 392 mp Suprafață teren: 108 mp Suprafață construită la sol: 98 mp Regim de înălțime: P+3 Versatilitate maximă: Imobilul este ideal pentru locuințe, birouri, clinică medicală sau destinație mixtă, oferind flexibilitate pentru diverse tipuri de investiții. Acces facil: Stație de autobuz în imediata vecinătate, zonă bine conectată și intens circulată. Locația face diferența – zonă centrală, vizibilitate excelentă și acces rapid către punctele cheie ale orașului. Posibilitate de vanzare si a imobilului alaturat: teren - 105mp, constructie 70mp.  O alegere inspirată pentru investitori care caută potențial, poziție premium și randament pe termen lung.
Citește mai mult Citește mai puțin
Necesită renovare Zonă de litoral

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 1124912
Suprafață utilă: 330 mp
Suprafață utilă totală: 330 mp
Etaj: Parter / 3
Regim înălțime: P+3E
An construcție: 2003

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Politie[2-43
Mijloace transport aprox. 144 m
transport
Statie Politie; Linia 2,5, 40C,101C
Mijloace transport aprox. 156 m
transport
Republica [40C
Mijloace transport aprox. 339 m