Cladire institutionala in zona Tetarom, 5900 mp, 75 parcari

5.000.000 €
847.46 € / mp

Grigorescu, Cluj-Napoca

Suprafață utilă totală:
5.900 mp
Nr. niveluri:
5

Descriere spațiu comercial

Imobil situat in apropierea Parcului industrial Tetarom 1, intr-o zona de restructurare urbana si de expansiune, cu o multitudine de proiecte de infrastructura in derulare. - regim de inaltime Demisol+Parter+5 Etaje; - suprafata utila 5900 mp; - curte pavata, amenajata pentru 75 de parcari; - compartimentare open space. Fiecare nivel are 2 intrari, 2 grupuri sanitare si 2 lifturi. Imobilul prezinta multiple posibilitati de modulare si de exploatare; - dispune de infrastructura completa si curent cu putere mare; - constructia a fost edificata inainte de anii 1990, dar reanvelopata recent, avand geamurile schimbate, fatada renovata, precum si 2 lifturi noi; - pentru restul detaliilor tehnice, schite etc, va stau cu placere la dispozitie.
Citește mai mult Citește mai puțin
Curte Curte comună Centrală proprie

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 464063
Suprafață utilă: 5.900 mp
Suprafață utilă totală: 5.900 mp
Etaj: Parter / 5
Regim înălțime: P+5E

transport
Statia TETAROM , Linia 37
Mijloace transport aprox. 150 m
transport
Bariera CFR Nord
Mijloace transport aprox. 297 m
transport
Bariera CFR
Mijloace transport aprox. 305 m
transport
Bariera CFR Sud
Mijloace transport aprox. 305 m
Școală
education