Comision 0! Spatii birouri in zona Baneasa - 455mp

6.882 € / lună
15.13 € / mp / lună

Băneasa, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
455 mp
Nr. niveluri:
8
An construcție:
2008

Descriere spațiu comercial

Spatii in cladire de birouri aflata in zona Baneasa, cu acces facil catre STB, disponibile pentru inchiriere. Suprafata totala a cladirii este de 4900mp dispusa pe 2S+P+8E. Spatii disponibile: etaj 7 - 455mp + terasa 50mp. Servicii: administrare cladire, paza, receptie. Taxa de mentenanta - 4 Euro/mp plus TVA.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1506775
Suprafață utilă: 455 mp
Suprafață utilă totală: 455 mp
Etaj: Etaj 7 / 8
Regim înălțime: P+8E
An construcție: 2008

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Drumul Matasii, linia 148, 149, 301, 304
Mijloace transport aprox. 153 m
transport
Statia Complex Comercial Baneasa, linia 131, 261, 335, 605
Mijloace transport aprox. 347 m
transport
Statia G-ral Ion Bunoaica, linia 261
Mijloace transport aprox. 765 m
transport
Statia Institutul Meteorologic, linia 148, 149, 261, 301, 304,783
Mijloace transport aprox. 767 m
Școală
education
Şcoala Superioară de Aviaţie Civilă - S.S.Av.C.
Învățământ aprox. 1342 m
education
Academia de Politie
Învățământ aprox. 1422 m
education
Ferma Liceului Viaceslav Harnaj
Învățământ aprox. 1428 m
education
Scoala Nr. 6
Învățământ aprox. 1478 m
Recreere
shopping
Mega Image Baneasa
Supermarket/Mall aprox. 211 m
restaurants
KFC Feeria
Restaurante aprox. 219 m