2 camere mobilat lux | New Point Pipera

128.000 €

Voluntari, Judeţul Ilfov

Nr. camere:
2
Suprafață utilă:
54,68 mp

Descriere apartament

Va propunem spre vanzare un apartament modern de 2 camere, situat in complexul rezidential New Point Pipera, pe Bulevardul Pipera, intr-o zona apreciata pentru liniste, siguranta si acces rapid catre nordul Capitalei. Apartamentul este amplasat la etajul 2 din 8 si are o suprafata totala de 59,16 mp. Se vinde complet mobilat si utilat premium, fiind pregatit pentru mutare imediata. Complexul beneficiaza de alei pietonale, spatii verzi si loc de joaca pentru copii, iar pozitionarea in planul 3 al ansamblului ofera un plus de liniste si intimitate, ferit de zgomotul traficului. Localizare excelenta: Mega Image in imediata apropiere La 5 minute de zona Erou Iancu Nicolae Aproape de American International School of Bucharest La 10 minute de Cambridge School of Bucharest, Jolie Ville si World Class Pipera La 15 minute de Gradina Zoologica Bucuresti La 20 minute de Baneasa Shopping City Pret apartament: 128.000 Euro Loc de parcare: 10.000 Euro Pret total apartament + parcare: 138.000 Euro Apartamentul este detinut de persoana fizica, astfel ca nu se aplica TVA. Ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie, intr-una dintre cele mai cautate zone rezidentiale din nordul Bucurestiului.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii apartament

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1609064
Nr. camere: 2
Suprafață utilă: 54,68 mp
Suprafață utilă totală: 54,68 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Capat C.F.R Constanta linii : 112,135,445
Mijloace transport aprox. 662 m
transport
Rocin
Mijloace transport aprox. 914 m
transport
Rocin
Mijloace transport aprox. 915 m
transport
Statia Rocin, linia 16, 36
Mijloace transport aprox. 941 m
Școală
education
Gradinita Zece
Învățământ aprox. 1224 m
education
Scoala Nr.3 Voluntari
Învățământ aprox. 1425 m
education
Colegiul Tehnic Edmond Nicolau, fostul Electronica
Învățământ aprox. 1646 m
education
Gradinita Happy Univers
Învățământ aprox. 1692 m
Recreere
restaurants
Q's Inn
Restaurante aprox. 254 m
parks
spatiu verde
Recreere aprox. 332 m
shopping
Pipera Plaza
Supermarket/Mall aprox. 540 m
shopping
Kaufland
Supermarket/Mall aprox. 542 m

Proprietăți similare

Apartament cu 3 camere semidecomandat în Central
135.000 €
Județul Ilfov, Voluntari
3 camere
81 mp
Etaj 1
Apartament cu 2 camere semidecomandat, mobilat în Central
127.800 €
Județul Ilfov, Voluntari
2 camere
71 mp
Etaj 2 / 5
Apartament cu 2 camere semidecomandat în Central
127.800 €
Județul Ilfov, Voluntari
2 camere
71 mp
Etaj 2
Apartament în Central