Apartamente 2 și 3 camere | Rate direct la dezvoltator | Balcon Selimbar

124.667 €

Sud, Sibiu

Nr. camere:
2
Suprafață utilă:
47 mp
Etaj:
Parter / 3
An construcție:
2025
Nr. niveluri:
3

Descriere apartament

Maac Imobiliare prezintă spre vânzare apartamente moderne cu 2 și 3 camere, cu posibilitatea achiziției în rate direct la dezvoltator, fără credit bancar. Locuințele sunt compartimentate eficient și se predau la cheie, fiind ideale atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Tipuri de apartamente disponibile: Apartamente cu 2 camere Suprafață: 47 mp utili Compartimentare: living cu bucătărie open space, dormitor, baie cu geam, logie de 4 mp Preț: 103.000 euro (TVA inclus) Suprafață: 55 mp utili Compartimentare: living cu bucătărie open space, dormitor, baie cu geam, logie de 4 mp Preț: 125.000 euro (TVA inclus) Apartamente cu 3 camere Suprafață: 75 mp utili Compartimentare: living cu bucătărie open space, 2 dormitoare, 2 băi, balcon/logie de 8 mp Preț: 169.000 euro (TVA inclus) Posibilitate achiziție în rate: 33.000 euro avans + 600 euro/lună timp de 30 ani Suprafață: 80 mp utili Compartimentare: living cu bucătărie open space, 2 dormitoare, 2 băi, balcon de 8 mp Preț: 180.000 euro (TVA inclus) Posibilitate achiziție în rate: 33.000 euro avans + 650 euro/lună timp de 30 ani Dotări și informații suplimentare Predare la cheie Uși interioare Porta Doors Logii și balcoane generoase Loc de parcare disponibil separat – 5.000 euro Predare estimată: Iunie – Iulie Pentru mai multe detalii precizați că ați văzut anunțul cu ID: CP2954428.
Citește mai mult Citește mai puțin
Nemobilat Calorifere Centrală proprie

Detalii apartament

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1266674
Nr. camere: 2
Suprafață utilă: 47 mp
Suprafață utilă totală: 47 mp
Etaj: Parter / 3
Nr. băi: 1
An construcție: 2025
Regim înălțime: P+3E

Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Libra 1
Mijloace transport aprox. 1037 m
transport
Complexul Otelarilor
Mijloace transport aprox. 1142 m
transport
Complex Otetarilor
Mijloace transport aprox. 1142 m
transport
Strungarului
Mijloace transport aprox. 1188 m
Școală
education
Liceul Louis Pasteur
Învățământ aprox. 685 m
education
Scoala gimnaziala nr. 11
Învățământ aprox. 752 m
education
Gradinita Calimero
Învățământ aprox. 841 m
education
Scoala Generala Nr. 8
Învățământ aprox. 939 m
Recreere
restaurants
Gonspel
Restaurante aprox. 1446 m