VALEA LUPULUI BLOC NOU APARTAMENT 2 CAMERE CU TERASA

112.300 €

Rediu, Judeţul Iaşi

Nr. camere:
2
Suprafață utilă:
77 mp
An construcție:
2025
Nr. niveluri:
4

Descriere apartament

Apartament luminos,cu energie calma si spatiu pentru reconectare cu tine ! Tel: PRET 112300 EURO PRET PARCARE 5000 EURO 117300 euro parcare si tva 21% inclus in pret DIRECT DE LA DEZVOLTATOR! FARA COMISION! Agentia Imobiliara ACASA iti ofera ocazia de a achizitiona un apartament elegant si bine compartimentat, ideal pentru un stil de viata modern. Detalii apartament: Suprafata utila: 51,2 mp UTILI +25,4MP terasa cu vedere spectaculoasa . Compartimentare: Decomandat, cu o bucatarie inchisa, living generos, dormitor matrimonial ,dressing si terasa . Exterioare: Structura din beton armat, cu compartimentare din caramida si tencuieli decorative peste un sistem termoizolant performant (polistiren expandat de 10 cm) Interioare: Incalzire in pardoseala, tencuiala mecanizata, zugraveli cu vopsea lavabila alba Centrala termica: Proprie, tip condensare, Ac, Tamplarie: Externa cu profil PVC (6 camere, tripan) pentru un confort termic maxim Obiecte sanitare si usi: La alegere, plus usa metalica antiefractie la intrare Nu rata ocazia de a deveni proprietar al acestui apartament modern si confortabil! Contacteaza-ne astazi pentru mai multe informatii sau pentru a programa o vizionare. Oferim consiliere profesionala si suport logistic gratuit pana la finalizarea achizitiei (evaluari, consiliere acte notariale, credit bancar etc.). Te asteptam cu drag!
Citește mai mult Citește mai puțin
Decomandat

Detalii apartament

Actualizat în: 27 Aprilie 2026 ID anunț: 1512511
Nr. camere: 2
Suprafață utilă: 77 mp
Suprafață utilă totală: 77 mp
Compartimentare: Decomandat
An construcție: 2025
Regim înălțime: P+4E

Istoric preț