Apartament 2 camere de vânzare – Moșnița Nouă -Bloc nou- 577

99.000 €

Moşniţa Nouă, Judeţul Timiş

Nr. camere:
2
Suprafață utilă:
58 mp
Etaj:
2 / 2
Nr. niveluri:
2

Descriere apartament

✨ Se oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un bloc nou (construcție 2026), în Moșnița Nouă, într-o zonă în plină dezvoltare. 📐 Suprafață utilă: 58 mp 🏢 Etaj: 2 🚗 2 Locuri de parcare incluse 📋 Compartimentare: 🚪 Hol de acces 🛋️ Living cu bucătărie open-space 🛏️ Dormitor 🛁 Bai 🌅 Terasă acoperita 📦 Debara 🔧 Dotări și finisaje: ♨️ Încălzire în pardoseală 🔥 Centrală proprie pe gaz 🎨 Se predă mobilat si utilat 💶 Preț: 99.000 € (TVA inclus) – 1869 euro mp / Exista varianta de apartament identic dar nemobilat la pretul de 93.000 euro TVA inclus. 📌 ID: 577 🌿 Ideal pentru locuit sau investiție, într-o zonă liniștită, cu potențial ridicat de dezvoltare
Citește mai mult Citește mai puțin
Decomandat Centrală proprie

Detalii apartament

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1605591
Nr. camere: 2
Suprafață utilă: 58 mp
Suprafață utilă totală: 58 mp
Compartimentare: Decomandat
Etaj: Etaj 2 / 2
Nr. băi: 1
Regim înălțime: P+2E

La Paul
Restaurante aprox. 517 m
restaurants
Valery 3 (en)
Restaurante aprox. 1309 m

Proprietăți similare

Apartament cu 2 camere semidecomandat, mobilat în Moșnița Nouă
97.000 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
2 camere
60 mp
Etaj 1
Apartament cu 2 camere decomandat în Moșnița Nouă
92.790 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
2 camere
58 mp
Etaj 1
Apartament cu 3 camere decomandat în Moșnița Nouă
108.800 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
3 camere
68 mp
Parter / 3
Apartament cu 2 camere decomandat în Moșnița Nouă
96.850 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
2 camere
62,49 mp
Etaj 2 / 2
Apartament cu 3 camere decomandat în Moșnița Nouă
92.800 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
3 camere
68 mp
Parter / 3
Apartament cu 2 camere, mobilat în Moșnița Nouă
105.990 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
2 camere
57,1 mp
Etaj 1 / 2
Apartament cu 2 camere, mobilat în Moșnița Nouă
98.990 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
2 camere
58 mp
Etaj 2 / 2
Apartament cu 2 camere semidecomandat în Moșnița Nouă
96.999 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
2 camere
62,5 mp
Etaj 2 / 2
Apartament cu 3 camere decomandat în Moșnița Nouă
107.000 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
3 camere
82 mp
Parter