Zona Garii din Fagaras, apartamente cu doua camere de la 25500 euro+TVA

37.334 €

Făgăraş, Judeţul Braşov

Nr. camere:
2
Suprafață utilă:
36 mp
Etaj:
1 / 4
An construcție:
2000
Nr. niveluri:
4

Descriere apartament

Agentia Imobiliara Euro Dome Imobiliare propune spre vanzare un imobil, tip bloc de locuinte (scara A), cu 39 apartamente, situat in orasul Fagaras. Imobilul are 4 etaje si inca doua la mansarda si este compartimentat in apartamente cu 1, 2 sau 3 camere cu diferite suprafete: Garsoniere-22mp, Apartamente cu 2 camere- 37mp, apartamente cu 3 camere (56mp sau 75mp). PRETUL DE VANZARE ESTE DIFERIT IN FUNCTIE DE ETAJ, pornind de la 600 euro/mp util, astfel: Garsonierele de la 13200 euro+TVA, Apartamente cu doua camere de la 20742 euro+TVA, Apartamentele de 3 camere de la 33984 euro+TVA. Orasul Fagaras va beneficia in viitorul apropiat de legatura cu orasul Sibiu prin construirea Autostrazii A13, deschizand astfel oportunitati nelimitate pentru investitii si dezvoltare zonala. Pentru mai multe detalii sau vizionarea imobilului, nu ezitati sa ma contactati: Ovidiu Harsan. Comision cumparator 0%
Citește mai mult Citește mai puțin
Confort 1 Semidecomandat Centrală proprie Necesită renovare

Detalii apartament

Actualizat în: 15 Mai 2026 ID anunț: 936928
Nr. camere: 2
Suprafață utilă: 36 mp
Suprafață utilă totală: 36 mp
Compartimentare: Semidecomandat
Confort: 1
Etaj: Etaj 1 / 4
Nr. băi: 1
An construcție: 2000
Regim înălțime: P+4E

Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate

Puncte de interes

Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 553 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 827 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 861 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 921 m

Proprietăți similare

Apartament cu 2 camere decomandat în Făgăraș
33.690 €
Județul Brașov, Făgăraș
2 camere
44 mp
Etaj 2
Apartament în Central
28.000 €
Brașov, Central
15 mp
Etaj 4
1975
Apartament cu 2 camere semidecomandat în Voivodeni
30.000 €
Județul Brașov, Voivodeni
2 camere
33 mp
Etaj 2
Apartament cu 2 camere semidecomandat în Central
32.000 €
Județul Brașov, Făgăraș
2 camere
50 mp
Etaj 4
Apartament cu 2 camere decomandat în Șoarș
28.000 €
Județul Brașov, Șoarș
2 camere
33 mp
Etaj 3 / 3
Apartament cu 2 camere în Central
28.500 €
Județul Brașov, Făgăraș
2 camere
53 mp
Etaj 1
Apartament cu 2 camere semidecomandat în Făgăraș
33.000 €
Județul Brașov, Făgăraș
2 camere
40 mp
Parter
Apartament cu 2 camere decomandat în Făgăraș
32.000 €
Județul Brașov, Făgăraș
2 camere
45 mp
Etaj 3
Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat în Făgăraș
32.000 €
Județul Brașov, Făgăraș
2 camere
45 mp
Etaj 3