Cart. Brestei - Apartament - 2 camere - 69mp - Et.3/3, Craiova

117.349 €

Brestei, Craiova

Nr. camere:
2
Suprafață utilă:
68 mp
An construcție:
2020

Descriere apartament

Oportunitate imobiliara in Craiova cartier Brestei, zona centralaSe ofera spre vanzare prin executare silita un apartament modern, situat intr-un bloc construit dupa anul 2020, intr-o zona curata, linistita si bine conectata la oras. Detalii apartament: 2 dormitoare Living + bucatarie Baie, hol, debara, balcon Suprafata utila: 68,5 mp Etaj 2 / P+3E Compartimentare decomandata Bloc & zona: Imobil nou, aspect exterior foarte bun Toate utilitatile (apa, curent, canalizare, gaze) Transport public, scoli, gradinite, magazine in apropiere In imediata vecinatate a Gradinii Botanice Alexandru Buia Imobil aflat in executare silita Nu se efectueaza vizite interioare Pret de pornire licitatie: 116.000 Pret pe mp util: ~1.762 /mp Informatii complete, procedura licitatie si pasi de urmat:
Citește mai mult Citește mai puțin
Decomandat

Detalii apartament

Actualizat în: 31 Martie 2026 ID anunț: 1396890
Nr. camere: 2
Suprafață utilă: 68 mp
Suprafață utilă totală: 68 mp
Compartimentare: Decomandat
An construcție: 2020

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Craiovita Veche
Mijloace transport aprox. 199 m
transport
Craiovita Veche
Mijloace transport aprox. 199 m
transport
Scoala Obedeanu
Mijloace transport aprox. 234 m
transport
Scoala Obedeanu
Mijloace transport aprox. 245 m
Școală
education
Gradinita Paradisul Copiilor
Învățământ aprox. 271 m
education
Scoala Gimnaziala 1 Obedeanu
Învățământ aprox. 274 m
education
Liceul Charles Laugier
Învățământ aprox. 385 m
education
Liceul Tehnologic Special Beethoven
Învățământ aprox. 418 m
Recreere
restaurants
Alexa
Restaurante aprox. 240 m
parks
Parc
Recreere aprox. 472 m
shopping
Supeco
Supermarket/Mall aprox. 564 m
shopping
Auchan
Supermarket/Mall aprox. 737 m

Proprietăți similare

Apartament cu 3 camere decomandat în Brestei
108.000 €
Craiova, Brestei
3 camere
94 mp
Etaj 4 / 4
Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat în Brestei
125.000 €
Craiova, Brestei
2 camere
55 mp
Etaj 4 / 4
Apartament cu 2 camere semidecomandat în Brazda lui Novac
112.000 €
Craiova, Brazda lui Novac
2 camere
50 mp
1979 (Finalizată)
Apartament cu 2 camere decomandat în Brestei
119.000 €
Craiova, Brestei
2 camere
64 mp
Etaj 3 / 4
Apartament cu 3 camere decomandat în Calea București
115.000 €
Craiova, Calea București
3 camere
66 mp
Etaj 7 / 10
Apartament cu 3 camere decomandat în George Enescu
125.000 €
Craiova, George Enescu
3 camere
73 mp
Etaj 4
Apartament cu 2 camere semidecomandat, mobilat în Bariera Vâlcii
117.000 €
Craiova, Bariera Vâlcii
2 camere
58,5 mp
2015
Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat în Brestei
119.300 €
Craiova, Brestei
2 camere
50 mp
Etaj 2
Apartament cu 2 camere semidecomandat, mobilat în Central
128.800 €
Craiova, Central
2 camere
51,59 mp
Etaj 7 / 10