Apartament 2 camere / etaj 1 / loc de parcare si boxa / zona CETATII

100.800 €

Cetăţii, Bistriţa

Nr. camere:
2
Suprafață utilă:
52 mp
Etaj:
1 / 3
An construcție:
2026
Nr. niveluri:
3

Descriere apartament

Ven Imobiliare va prezinta un apartament intr-un complex rezidential nou 2026 Zona Cetatii, langa Kaufland si Penny, Etaj 1 Imobil solid, cu placa de beton intre nivele, apartament aflat la rosu, termen de finalizare in acest an Detalii apartament: 2 camere Bucatarie separata Baie 63 mp suprafata totala Balcon de 12,23 mp Dotari & avantaje: Ferestre Salamander tripan Incalzire in pardoseala Bloc din caramida Placa de beton intre nivele Finisaje premium Loc de parcare inclus Boxa inclusa Pret: 1.600 /mp (TVA inclus) Total: 100.800 Vizionari & detalii: Ven Imobiliare locuinta ideala pentru tine!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii apartament

Actualizat în: 15 Mai 2026 ID anunț: 1207444
Nr. camere: 2
Suprafață utilă: 52 mp
Suprafață utilă totală: 52 mp
Etaj: Etaj 1 / 3
An construcție: 2026
Regim înălțime: P+3E

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
ANL Subcetate
Mijloace transport aprox. 385 m
transport
Statie
Mijloace transport aprox. 1328 m
transport
Statie
Mijloace transport aprox. 1335 m
transport
Statie
Mijloace transport aprox. 1415 m
Școală
education
Scoala Generala nr 4
Învățământ aprox. 968 m
education
Universitatea Babes-Bolyai Cluj-Napoca
Învățământ aprox. 1021 m
education
Liceul Liviu Rebreanu
Învățământ aprox. 1317 m
education
Colegiul National Liviu Rebreanu
Învățământ aprox. 1371 m
Recreere
restaurants
American Pizzeria & Grill
Restaurante aprox. 404 m
shopping
Prima
Supermarket/Mall aprox. 1315 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1321 m
shopping
Billa
Supermarket/Mall aprox. 1453 m

Proprietăți similare

Apartament cu 3 camere decomandat în Cetății
99.999 €
Bistrița, Cetății
3 camere
72 mp
Etaj 1 / 3
Apartament cu 3 camere decomandat în Cetății
93.000 €
Bistrița, Cetății
3 camere
63 mp
Etaj 6 / 6
Apartament cu 3 camere semidecomandat în Cetății
96.900 €
Bistrița, Cetății
3 camere
56 mp
Etaj 7 / 10
Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat în Independenței
110.000 €
Bistrița, Independenței
3 camere
70 mp
Etaj 2 / 4
Apartament cu 3 camere nedecomandat în Sud