Apartament cu 2 camere Bucium-Visan COMISION 0%

58.500 €

Bârnova, Judeţul Iaşi

Nr. camere:
2
Suprafață utilă:
45 mp
An construcție:
2026
Nr. niveluri:
5

Descriere apartament

IasiChirie va propune spre vanzare: Apartament 2 camere VisanProiect rezidential premium | Finalizare 2026 | Comision 0%Va prezentam un apartament modern cu 2 camere, situat intr-un ansamblu rezidential nou din zona Visan, ideal pentru cei care apreciaza confortul, eleganta si linistea unei zone bine dezvoltate.Detalii apartament:Suprafata totala: 42 mpSuprafata utila: 45 mpBalcon 3 mpCompartimentare semidecomandatDisponibil la etajele 2, 3 si 4Centrala termica proprieIncalzire in pardosealaFinisaje moderne, de inalta calitatePosibilitate de personalizare a finisajelor (in functie de stadiul lucrarilor)Facilitati si beneficii ale ansamblului:Drum privat betonatFatada iluminata arhitecturalTamplarie PVC premiumZona linistita, cu acces rapid la statii de transport, magazine, farmacii si institutii de invatamantPreturi & modalitati de plata:58.500 (fara TVA)1350 /mp + TVA 50% avans, restul la finalizare1400 /mp + TVA avans minim 15%1300 /mp + TVA (21%) plata integrala cashLoc de parcare 5000 + TVAO locuinta ideala atat pentru rezidenta, cat si pentru investitie, intr-un proiect ce imbina calitatea constructiei cu un stil de viata : Ciprian Dumitras - Agent Imobiliar .
Citește mai mult Citește mai puțin
Semidecomandat Zonă rurală

Detalii apartament

Actualizat în: 07 Mai 2026 ID anunț: 1580523
Nr. camere: 2
Suprafață utilă: 45 mp
Suprafață utilă totală: 45 mp
Compartimentare: Semidecomandat
An construcție: 2026
Regim înălțime: P+5E

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia "Centrofarm", linia 30,30b,46
Mijloace transport aprox. 1570 m
transport
Statia "Spitalul nr.7", linia 30,30b,46
Mijloace transport aprox. 1665 m
transport
Statia "han Trei Sarmale", linia 30,30b,46
Mijloace transport aprox. 1665 m
transport
Han Trei Sarmale
Mijloace transport aprox. 1667 m
Școală
education
Scoala Primara Visan
Învățământ aprox. 333 m
education
Gradinita PP Surorile Providentei
Învățământ aprox. 1561 m
education
Scoala Veronica Micle
Învățământ aprox. 1761 m
education
Scoala Generala nr. 2 Veronica Micle
Învățământ aprox. 1835 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1414 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1425 m
restaurants
Aristocrat
Restaurante aprox. 1612 m
shopping
Dedeman (Manta Rosie)
Supermarket/Mall aprox. 1797 m

Proprietăți similare

Apartament cu 2 camere nedecomandat în Podu Roș
63.000 €
Iași, Podu Roș
2 camere
40 mp
Etaj 10
Apartament cu 2 camere în Bârnova
57.500 €
Județul Iași, Bârnova