Vanzare - Apartament cu 3 camere, etaj 2, bloc nou

96.720 €

Vasile Alecsandri, Baia Mare

Nr. camere:
3
Suprafață utilă:
74,4 mp
Etaj:
2

Descriere apartament

Zona Vasile Alecsandri va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, si modern, cu doar 12 unitati locative. Pozitionat intr-o zona rezidentiala cautata si apreciata, imobilul ofera confort, accesibilitate si proximitate fata de principalele facilitati ale orasului.Apartamentul se preda in stadiul de semifinisat, cu posibilitatea de a fi finisat complet in stilul propus de dezvoltator, oferind viitorului proprietar flexibilitate si un plus de confort.Imobilul are o suprafata utila de 74,40 mp, compartimentata armonios pentru a raspunde nevoilor unei familii: living cu bucatarie open-space, dormitor matrimonial, baie, un al doilea dormitor si un balcon care completeaza spatiul.Sunt disponibile trei modalitati de plata:Avans 30% 1.400 /mp+TVA;Avans 50% 1.350 /mp+TVA;Avans 80% 1.300 /mp+TVA;Optional, se poate achizitiona loc de parcare exterioara la pretul de 5.000 , un avantaj important intr-o zona centrala.Un apartament potrivit atat pentru locuinta, cat si pentru investitie, intr-un imobil nou, bine amplasat si construit intr-un ritm atent la detalii.Pretul afisat corespunde variantei de plata cu avans de 80%
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii apartament

Actualizat în: 21 Martie 2026 ID anunț: 1545668
Nr. camere: 3
Suprafață utilă: 74,4 mp
Suprafață utilă totală: 74,4 mp
Etaj: Etaj 2

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Gara CFR
Mijloace transport aprox. 1989 m
Școală
education
Colegiul Economic Nicolae Titulescu
Învățământ aprox. 576 m
education
Colegiul National Gheorghe Sincai
Învățământ aprox. 858 m
education
Colegiul National Gheorghe Sincai
Învățământ aprox. 882 m
education
Colegiul National Gheorghe Sincai
Învățământ aprox. 885 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 62 m
restaurants
Smart Food
Restaurante aprox. 455 m
shopping
Carrefour Market
Supermarket/Mall aprox. 575 m
shopping
Lidl
Supermarket/Mall aprox. 722 m

Proprietăți similare

Apartament cu 3 camere decomandat în Vasile Alecsandri
92.600 €
Baia Mare, Vasile Alecsandri
3 camere
73 mp
Etaj 5
Apartament cu 2 camere în Vasile Alecsandri
90.000 €
Baia Mare, Vasile Alecsandri
2 camere
45 mp
Etaj 3
Apartament cu 4 camere decomandat, mobilat în Vasile Alecsandri
94.000 €
Baia Mare, Vasile Alecsandri
4 camere
93 mp
Etaj 4
Apartament cu 2 camere semidecomandat în Vasile Alecsandri