Proprietăți unice: 5
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

25.000 €

Casă batranească de vânzare

Crivăț

3 camere
186 mp
1.757 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

280.000 €

Casă de vânzare str Plevna zonă Volna

Central, Călărași

3 camere
100 mp
220 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
15

99.900 €

Casa individuală cu 2 dormitoare , 2 băi + ter ...

Central, Fundulea

3 camere
99 mp
325 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

0 €

Casă îngrijită, teren generos, aproape de Bucur ...

Vasilați

3 camere
124 mp
2.063 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
14

32.000 €

Casa vanzare cu teren 1000mp, la 1 ora de Bucur ...

Șoldanu

3 camere
80 mp
1.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

49.900 €

Casă + teren 2188 mp aproape de Lacul Gălățui, ...

Alexandru Odobescu

La ~5km distanță

5 camere
155 mp
2.188 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
13

30.000 €

Casă de locuit sau vacanta

Ulmu

La ~15km distanță

2 camere
65 mp
600 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

240.000 €

Proprietate exclusivă cu 2 imobile pe teren de ...

Făurei

La ~15km distanță

5 camere
220 mp
1.375 mp teren

Agenție

Mai mult de un an
12

33.990 €

Casa individuala de lemn I Calarasi I Dor Marun ...

Dor Mărunt

La ~20km distanță

2 camere
55 mp
814 mp teren
2014
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

170.000 €

Casa de vanzare

Dor Mărunt

La ~20km distanță

4 camere
172 mp
2.100 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
8

84.300 €

CASA DE VANZARE IN CALARASI

Central, Călărași

La ~25km distanță

3 camere
55 mp
253 mp teren
1970
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
8

84.300 €

CASA DE VANZARE IN CALARASI

Central, Călărași

La ~25km distanță

3 camere
55 mp
253 mp teren
1970
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
8

79.900 €

In Calarasi - Central -Casa si teren pe strad ...

Central, Călărași

La ~25km distanță

4 camere
62 mp
234 mp teren
f.s. 7 m
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
28

136.000 €

Casa cu 4 camere de vanzare, 157 mp utili, Cal ...

Central, Călărași

La ~25km distanță

4 camere
157 mp
95 mp teren
2010
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
49

323.000 €

Vila de vanzare 240 mp utili , 6 camere, teren ...

Central, Călărași

La ~25km distanță

6 camere
240 mp
1.000 mp teren
2000
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

165.000 €

CASA DE VANZARE IN CALARASI

Centrul Vechi, Călărași

La ~25km distanță

5 camere
170 mp
425 mp teren
2009
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

110.000 €

Casa de vanzare

Centrul Vechi, Călărași

La ~25km distanță

4 camere
130 mp
400 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
13

80.525 €
66.550 €

Casa Ta de Vacanță Eco, la o Oră ...

Siliștea

La ~25km distanță

3 camere
45 mp
595 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
13

80.525 €
66.550 €

Casa Ta de Vacanță Eco, la o Oră ...

Siliștea

La ~25km distanță

3 camere
45 mp
595 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
3

138.900 €

CASA DE VANZARE IN MAGURENI

Măgureni, Călărași

La ~25km distanță

5 camere
140 mp
425 mp teren
2024

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Case individuale cu 3 camere de vânzare în Județul Călărași, direct de la proprietari

Județul Călărași oferă o oportunitate excelentă pentru cei care caută case individuale cu 3 camere, având un mediu liniștit și accesibil. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al caselor individuale cu 3 camere este de aproximativ 80.000 euro, cu oferte care încep de la 25.000 euro și ajung până la 280.000 euro, ceea ce face ca această zonă să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.079 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 100 m², cu cele mai mari case având 186 m² și cele mai mici de 60 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 750 euro, cu valori variind de la 134 euro/m² până la 2.800 euro/m².
  • Tipuri de detașare: Majoritatea proprietăților sunt în tipuri de detașare mixte.
  • Construcții recente: Aproximativ 19% dintre oferte sunt case noi sau în fază de planificare, iar 25% sunt construite între 1941 și 1977.
  • Accesibilitate: 56% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face ideale pentru familii sau investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care o proprietate rămâne online este de 17 zile, indicând o piață activă.

Județul Călărași reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută case individuale cu 3 camere, oferind un raport calitate-preț favorabil. Ești pregătit să găsești viitoarea ta locuință? Explorează acum casele de vânzare în Călărași și nu rata cele mai noi oferte!