Proprietăți unice: 20
Proprietari: 1
Agenție

2 zile în urmă
4

249.990 €

Teren 997 mp + casa de demolat - zona Bogdanest ...

Bogdăneștilor, Timișoara

4 camere
92 mp
997 mp teren
1848
Agenție

1 lună în urmă
18

434.990 €

Vila 6 camere complet mobilata, 320 mp utili - ...

Bogdăneștilor, Timișoara

6 camere
320 mp
500 mp teren
2003
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
54

514.990 €

Casa Individuala cu functiune mixta (locuinta + ...

Bogdăneștilor, Timișoara

5 camere
190 mp
937 mp teren
f.s. 14.210000038147 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
13

263.000 €

P4782 Casa INDIVIDUALA cu 5 camere in zona Bogd ...

Bogdăneștilor, Timișoara

5 camere
200 mp
350 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

9 luni în urmă
18

263.000 €

Casă individuală P+E mobilată complet – Bogdăne ...

Bogdăneștilor, Timișoara

6 camere
200 mp
350 mp teren
1998
Agenție

9 luni în urmă
48

420.000 €

Casa solida în zona Bogdanestilor

Bogdăneștilor, Timișoara

6 camere
190 mp
500 mp teren
1992
Agenție

9 luni în urmă
24

260.000 €

Casa renovata complet + Teren de vanzare &#8211 ...

Bogdăneștilor, Timișoara

4 camere
108 mp
391 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
15

530.000 €

De vanzare Vila zona Bogdanestilor- 703

Bogdăneștilor, Timișoara

6 camere
240 mp
366 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
27

420.000 €
415.000 €

Bogdanestilor | Casa individuala | 9 camere | ...

Bogdăneștilor, Timișoara

9 camere
270 mp
500 mp teren
f.s. 52 m
Agenție

11 luni în urmă
11

425.000 €
420.000 €

DE VANZARE CASA INDIVIDUALA | ZONA 0 | 2 FRONTU ...

Bogdăneștilor, Timișoara

9 camere
270 mp
500 mp teren
2008
Agenție

11 luni în urmă
8

178.990 €

Casa individuala 4 camere, teren 900 mp - zona ...

Bogdăneștilor, Timișoara

4 camere
98 mp
900 mp teren
1985
Agenție

Mai mult de un an
8

259.990 €
269.990 €

Duplex 5 camere - la cheie - Zona Bogdanestilor ...

Bogdăneștilor, Timișoara

5 camere
114 mp
220 mp teren
2024
Agenție

Mai mult de un an
22

249.000 €

Casa individuala de vanzare, teren de 900 mp, B ...

Bogdăneștilor, Timișoara

4 camere
120 mp
903 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
24

420.000 €

Casă individuală 6 camere | P+1E+Pod 500mp Tere ...

Bogdăneștilor, Timișoara

6 camere
190 mp
500 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
18

270.000 €

Casa individuala de vanzare Bogdanestilor Timis ...

Bogdăneștilor, Timișoara

5 camere
200 mp
350 mp teren
f.s. 5 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

879.990 €

Casa cu 16 camere si teren de 752 mp - zona Bog ...

Bogdăneștilor, Timișoara

16 camere
1.024 mp
752 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

1 săptămână în urmă

434.990 €

Vila 6 camere complet mobilata -320 mp Utili - ...

Bogdăneștilor, Timișoara

6 camere
320 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

260.000 €

Casa de vanzare cu 4 camere,zona Bogdanestilor

Bogdăneștilor, Timișoara

4 camere
108 mp
Agenție

10 luni în urmă
16

750.000 €

Casa deosebita, 5 camere, 800 mp teren, zona Bo ...

Bogdăneștilor, Timișoara

5 camere
300 mp
800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
19

419.990 €

Casa cu 9 camere - panouri fotovoltaice, Timiso ...

Bogdăneștilor, Timișoara

4 camere
270 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
2

230.000 €

Casa Individuala Mehala

Mehala, Timișoara

La ~5km distanță

4 camere
210 mp
600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

220.000 €

Casa individuala de vanzare cu teren de 588mp i ...

Mehala, Timișoara

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
588 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

215.000 €

Casa individuala 4 camere 123,4 mp construiti + ...

Mehala, Timișoara

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 215,000 € și 219.000 €

Agenție

1 lună în urmă
10

310.990 €
319.990 €

Oportunitate investitionala rara | Locatie ultr ...

Mehala, Timișoara

La ~5km distanță

7 camere
200 mp
760 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

450.000 €

O proprietate rara pentru viziuni mari, concept ...

Mehala, Timișoara

La ~5km distanță

22 camere
700 mp
1.054 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

230.000 €

Casa Individuala Mehala

Mehala, Timișoara

La ~5km distanță

4 camere
210 mp
600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

369.900 €

Casa individuala de vanzare in zona Mehala,Timi ...

Mehala, Timișoara

La ~5km distanță

5 camere
115 mp
699 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

2.879 €

Inchiriez casa P+1E cu Hala 1667 mp Teren- 27FS ...

Mehala, Timișoara

La ~5km distanță

4 camere
900 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

369.900 €

Casa individuala de vanzare in zona Mehala,Timi ...

Mehala, Timișoara

La ~5km distanță

4 camere
115 mp
Agenție

Mai mult de un an
27

399.000 €

Duplex exclusivist, cu 5 camere, in zona Mehala

Mehala, Timișoara

La ~5km distanță

5 camere
140 mp
315 mp teren
f.s. 15 m

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Case cu 4 camere de vânzare în Bogdanestilor, Timișoara

Bogdanestilor este o zonă liniștită din Timișoara, ideală pentru familii, oferind acces facil la facilități locale și transport. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al caselor cu 4 camere este de aproximativ 258.000 euro, cu oferte ce încep de la 180.000 euro și pot ajunge până la 299.000 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 160 m², cu cele mai mari având 200 m² și cele mai mici de 108 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 1.536 euro, cu valori ce variază de la 1.125 euro/m² până la 2.685 euro/m².
  • Facilități: Multe proprietăți dispun de încălzire centrală, terase sau grădini, iar majoritatea au două sau mai multe băi.
  • Tipuri de detașare: Majoritatea proprietăților sunt din tipuri mixte de detașare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care o proprietate rămâne online este de 168 de zile, indicând o piață activă.
  • Comision zero: Proprietățile sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de achiziție.

Bogdanestilor, Timișoara, reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută case spațioase și confortabile. Ești pregătit să găsești viitoarea ta locuință? Explorează acum casele cu 4 camere disponibile!