Proprietăți unice: 7
Proprietari: 7
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

790 €
/ lună 6.58 € / mp / lună

De inchiriat spațiu birouri modern, bine organi ...

Iosefin, Timișoara

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

192 €
/ lună 9.60 € / mp / lună

Spatiu de birou de inchirat

Lipovei, Timișoara

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

333 €
/ lună 5.64 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spatiu pentru birou in Tim ...

Central, Timișoara

59 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

2.499 €
/ lună 21.18 € / mp / lună

Birou Privat mobilat Ultracentral cu utilități ...

Central, Timișoara

118 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

560 €
/ lună 14 € / mp / lună

Birou de inchiriat Piata Unirii, intrare langa ...

P-ța Unirii, Timișoara

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

450 €
/ lună 5 € / mp / lună

Proprietar inchiriez birou 90 mp

Telegrafului, Timișoara

2002
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 450 € și 900 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.396.000 €
/ lună 4,000.00 € / mp / lună

This is a sample listing for test purpose, plea ...

Iosefin, Timișoara

349 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
8

2.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Birouri Ultracentral Timisoara

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

250 mp
Etaj 1 / 3
1980
3E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

6.210 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

AFI Park Timisoara, Cladirea D, Central, 460 - ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

460 mp
2012
5E
Agenție

10 luni în urmă
17

3.908 €
/ lună
3.230 €
11.49 € / mp / lună

City view from the office

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

8 camere
340 mp
Etaj 4 / 6
1996

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

17.550 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

AFI Park Timisoara, Cladirea C, Central, 1300 m ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

1.300 mp
2012
5E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 17,550 € și 20.250 €
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

4.455 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

AFI Park Timisoara, Cladirea A, Central, 330 - ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

330 mp
2007
5E
Agenție

Mai mult de un an
12

2.541 €
/ lună
2.100 €
12.10 € / mp / lună

Constructie 2023, zona centrala, Timisoara

Central, Timișoara

La ~5km distanță

4 camere
210 mp
Etaj 3 / 3
2023
Agenție

10 luni în urmă
13

2.123 €
/ lună
1.755 €
16.33 € / mp / lună

Birouri clasa A - 130 mp

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

130 mp
Etaj 4 / 5
2013
5E
Agenție

9 luni în urmă
3

1.456 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu birouri Consiliul Europei 1

Central, Timișoara

La ~5km distanță

112 mp
11E
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
14

6.780 €
/ lună 13.56 € / mp / lună

Openville - UBC 3 Subinchiriere, Central, 500 - ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

500 mp
2018
15E
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

3.760 €
/ lună 8 € / mp / lună

0% comision! Inchiriere birouri Central, 470 - ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

470 mp
2016
3E
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
9

9.100 €
/ lună 13 € / mp / lună

ISHO offices faza 2 Subinchiriere, Central, 700 ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

700 mp
2019
8E
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

19.600 €
/ lună 14 € / mp / lună

United Business Center 3, Central, 1400 - 19000 ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

1.400 mp
2018
14E
Agenție

Mai mult de un an
13

4.083 €
/ lună
3.375 €
16.33 € / mp / lună

Birouri clasa A - 250 mp

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

250 mp
Etaj 5 / 5
2013
5E
Agenție

2 luni în urmă
12

1.201 €
/ lună 10.92 € / mp / lună

Birouri de inchiriat Central, cladire noua, par ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

110 mp utili
4E
2008
Agenție

2 luni în urmă
19

2.873 €
/ lună
2.375 €
11.49 € / mp / lună

Birou amenajat - Piața Unirii/Bastion

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

250 mp utili
6E
1996
Agenție

3 luni în urmă
15

15.730 €
/ lună
13.000 €
15.73 € / mp / lună

Birouri clasa A - 1000 mp

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

1.000 mp
Etaj 3 / 5
2013
5E
Agenție

1 lună în urmă
25

750 €
/ lună 7.65 € / mp / lună

Birouri reprezentative, finisaje moderne, prima ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

98 mp utili
2E
1920
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 750 € și 800 €
Agenție

1 lună în urmă
5

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Birou locatie centrala, str Paris

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

40 mp
1E
Agenție

1 lună în urmă
10

651 €
/ lună 7.57 € / mp / lună

Spațiu de birouri ultracentral de închiriat – S ...

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

86 mp utili
2E
1994
Agenție

1 lună în urmă
7

401 €
/ lună 14.32 € / mp / lună

Spațiu SAD de închiriat, ultracentral – Piața U ...

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

28 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
21

290.000 €
/ lună 2,612.61 € / mp / lună

Spațiu de birouri în zona Unirii/ Tribunal

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

111 mp utili
2E
1900
Agenție

Mai mult de un an
19

1.435 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu birouri E+M - 205mp - zona L. Rebreanu

Sud, Timișoara

La ~5km distanță

5 camere
205 mp
Etaj 1 / 1
2017
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
9

2.799 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

De inchiriat spatiu de birouri

Giarmata

La ~10km distanță

300 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Birouri de închiriat în Timișoara, Județul Timiș

Timișoara, un important centru economic și cultural al României, oferă un mediu propice pentru afaceri, cu acces facil la transport și o infrastructură bine dezvoltată. Imoradar24.ro a analizat piața birourilor de închiriat din Timișoara, direct de la proprietari, și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor de birouri este de aproximativ 790 euro, cu oferte ce încep de la 192 euro și ajung până la 957 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.001 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a birourilor disponibile este de 90 m², cu cele mai mari spații având până la 1.100 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 64% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru diverse tipuri de afaceri.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu de birouri rămâne online este de 50 de zile, indicând o piață activă.

Timișoara reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută birouri de închiriat, cu oferte variate și prețuri competitive. Ești pregătit să îți găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum birourile de închiriat în Timișoara!