Budești
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

4 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Oferim sediu social si depozite de 12 , 24 , 36 ...

Budești

12 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

2.998 €
/ lună 3.95 € / mp / lună

CLADIRE MULTIFUNCTIONALA - MIHAESTI, VALCEA

Mihăești

La ~15km distanță

19 camere
759 mp
2006
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

2.998 €
/ lună 3.95 € / mp / lună

CLADIRE MULTIFUNCTIONALA - MIHAESTI, VALCEA

Mihăești

La ~15km distanță

19 camere
759 mp
2006
Agenție

3 luni în urmă
4

5.001 €
/ lună 10.87 € / mp / lună

Inchiriere Spațiu Comercial Ostroveni Rm.V ...

Ostroveni

La ~20km distanță

6 camere
460 mp
2011

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
4

5.001 €
/ lună 10.87 € / mp / lună

Inchiriere Spațiu Comercial Ostroveni Rm.V ...

Ostroveni

La ~20km distanță

6 camere
460 mp
2011
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

401 €
/ lună 11.46 € / mp / lună

Spatiu inchiriere|Bloc nou|35 mp

Cartierul Nord, Râmnicu Vâlcea

La ~25km distanță

35 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

401 €
/ lună 11.46 € / mp / lună

Spatiu inchiriere|Bloc nou|35 mp

Cartierul Nord, Râmnicu Vâlcea

La ~25km distanță

35 mp utili
Bancă

9 luni în urmă
2

660 €
/ lună 6.60 € / mp / lună

Birouri VALCEA, RAMNICU VALCEA

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~25km distanță

100 mp
6E
Agenție

Mai mult de un an
11

4.500 €
/ lună 7.08 € / mp / lună

Cladire Birori/De Inchiriat/Nord

Nord, Râmnicu Vâlcea

La ~25km distanță

15 camere
636 mp
Demisol / 2
2008
Bancă

9 luni în urmă
2

660 €
/ lună 6.60 € / mp / lună

Birouri VALCEA, RAMNICU VALCEA

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~25km distanță

100 mp
6E
Agenție

Mai mult de un an
11

4.500 €
/ lună 7.08 € / mp / lună

Cladire Birori/De Inchiriat/Nord

Nord, Râmnicu Vâlcea

La ~25km distanță

15 camere
636 mp
Demisol / 2
2008