Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
16

1.650 €
/ lună 11.30 € / mp / lună

Spatiu de birou -zona strada Cluj/ 4 locuri de ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

146,5 mp utili
2E
2008
Agenție

1 lună în urmă
11

1.800 €
/ lună 10 € / mp / lună

Bdul Eroilor - SAD Birouri 180 mp – 10 ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

180 mp
2000
3E
Agenție

Mai mult de un an
11

9.990 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Birouri cu retea calculatoare IT, 500 posturi, ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

1.200 mp
2000
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
4

550 €
/ lună 15.71 € / mp / lună

Birou luminos de închiriat în zona istorică Tra ...

Neptun, Timișoara

La ~5km distanță

35 mp utili
2024
Agenție

2 luni în urmă
3

500 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Spațiu office 80 mp, demisol, clădire istorică

Neptun, Timișoara

La ~5km distanță

80 mp utili
1E
1950
Agenție

Mai mult de un an
4

231 €
/ lună 8.88 € / mp / lună

Spatiu pentru birou, 26 mp, Zona Lunei

Lunei, Timișoara

La ~5km distanță

26 mp utili
1980

Agenție

9 luni în urmă
10

951 €
/ lună 6.79 € / mp / lună

OFERTA !! Spatiu birouri, 140 mp utili, Semicen ...

Fabric, Timișoara

La ~5km distanță

140 mp utili
5E
2008
Agenție

Mai mult de un an
5

450 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu birouri 50 mp , zona St O Iosif - Lunei

Fabric, Timișoara

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
1950
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
5

600 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Oferta! Spatiu birouri, 80 mp utili, cladire no ...

Fabric, Timișoara

La ~5km distanță

80 mp utili
5E
2008
Agenție

1 lună în urmă
7

810 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu comercial birouri/depozit | Cartierul Pl ...

Plopi, Timișoara

La ~5km distanță

135 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

900 €
/ lună 10 € / mp / lună

Proprietar inchiriez birou 90 mp

Badea Cârțan, Timișoara

La ~5km distanță

90 mp utili
2002
Agenție

9 luni în urmă
8

310 €
/ lună 10.33 € / mp / lună

Birou deosebit 30 mp SAD

Badea Cârțan, Timișoara

La ~5km distanță

30 mp
2011
3E
Agenție

10 luni în urmă
10

900 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spațiu birouri lângă primărie

Central, Timișoara

La ~5km distanță

2 camere
90 mp
Etaj 1 / 2
1995
Agenție

10 luni în urmă
7

1.300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Birouri lângă Primăria Timișoara

Central, Timișoara

La ~5km distanță

2 camere
130 mp
Etaj 2 / 2
1995
Agenție

10 luni în urmă
11

2.400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Birouri lângă primărie

Central, Timișoara

La ~5km distanță

2 camere
240 mp
Etaj 1 / 2
1995
Agenție

10 luni în urmă
13

846 €
/ lună 9.51 € / mp / lună

De inchiriat spatiu in cladire de birouri - 89 ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

3 camere
89 mp
3.000 mp teren
Etaj 3 / 4
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
35

4.500 €
/ lună 5.92 € / mp / lună

Infrastructură Premium pentru Afaceri IT - Disp ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

760 mp
Parter
2006
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

1.485 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Afi Park Timisoara, Centru - comision 0%, repre ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

43.500 mp
2015
6E
Agenție

9 luni în urmă
4

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

ASIROM CENTER

Central, Timișoara

La ~5km distanță

11.000 mp
1E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

50 €
/ lună 0 € / mp / lună

Bega Business Park, Republicii 21 - comision 0% ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

73.000 mp
2018
7E
Agenție

Mai mult de un an
2

175 €
/ lună 10.94 € / mp / lună

Spatiu pentru birou de inchiriat 16 mp zona Iul ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

16 mp utili
1990
Agenție

10 luni în urmă
8

499 €
/ lună 11.88 € / mp / lună

Unirii-Eugen de Savoya birou 2 camere 500 euro

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

42 mp
2E
Agenție

9 luni în urmă
9

13.776 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat de 984 mp in zona Ultracent ...

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

1 camere
984 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

9 luni în urmă
10

2.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 200 mp de închiriat în zon ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
Etaj 1 / 2
1902
Agenție

9 luni în urmă
8

1.697 €
/ lună 11.70 € / mp / lună

Spatiu SAD - Cladire birouri -Rebreanu

Sud, Timișoara

La ~5km distanță

2 camere
145 mp
Etaj 2 / 2
2024
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

19.600 €
/ lună 14 € / mp / lună

United Business Center 3, Central, 1400 - 19000 ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

1.400 mp
2018
14E
Agenție

2 luni în urmă
12

2.001 €
/ lună 10.99 € / mp / lună

Spațiu de birouri premium Piața Libertății

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

182 mp utili
4E
1980
Agenție

2 luni în urmă
12

401 €
/ lună 8.91 € / mp / lună

AX1193 Central, Spatiu Pentru Birouri

Central, Timișoara

La ~5km distanță

45 mp utili
2E
1960
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
8

29.400 €
/ lună 14 € / mp / lună

United Business Center 0, Central, 2100 - 32000 ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

2.100 mp
2021
15E
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
9

550 €
/ lună 6.88 € / mp / lună

ZONA ULTRACENTRALA, 80 MP UTILI, BIROURI/SERVIC ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

80 mp utili
2E
1980