Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
5

600 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Oferta! Spatiu birouri, 80 mp utili, cladire no ...

Fabric, Timișoara

80 mp utili
5E
2008
Agenție

9 luni în urmă
10

951 €
/ lună 6.79 € / mp / lună

OFERTA !! Spatiu birouri, 140 mp utili, Semicen ...

Fabric, Timișoara

140 mp utili
5E
2008
Agenție

Mai mult de un an
5

450 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu birouri 50 mp , zona St O Iosif - Lunei

Fabric, Timișoara

2 camere
50 mp
1950
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
8

310 €
/ lună 10.33 € / mp / lună

Birou deosebit 30 mp SAD

Badea Cârțan, Timișoara

La ~5km distanță

30 mp
2011
3E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

900 €
/ lună 10 € / mp / lună

Proprietar inchiriez birou 90 mp

Badea Cârțan, Timișoara

La ~5km distanță

90 mp utili
2002
Agenție

3 luni în urmă
4

7.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 500 mp, Zona Semicentral ...

Semicentral, Timișoara

La ~5km distanță

1 camere
500 mp
Etaj 3
2000

Agenție

10 luni în urmă
8

2.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Birouri Ultracentral Timisoara

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

250 mp
Etaj 1 / 3
1980
3E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

6.210 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

AFI Park Timisoara, Cladirea D, Central, 460 - ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

460 mp
2012
5E
Agenție

10 luni în urmă
17

3.908 €
/ lună
3.230 €
11.49 € / mp / lună

City view from the office

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

8 camere
340 mp
Etaj 4 / 6
1996
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

17.550 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

AFI Park Timisoara, Cladirea C, Central, 1300 m ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

1.300 mp
2012
5E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 17,550 € și 20.250 €
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

4.455 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

AFI Park Timisoara, Cladirea A, Central, 330 - ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

330 mp
2007
5E
Agenție

Mai mult de un an
12

2.541 €
/ lună
2.100 €
12.10 € / mp / lună

Constructie 2023, zona centrala, Timisoara

Central, Timișoara

La ~5km distanță

4 camere
210 mp
Etaj 3 / 3
2023
Agenție

10 luni în urmă
13

2.123 €
/ lună
1.755 €
16.33 € / mp / lună

Birouri clasa A - 130 mp

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

130 mp
Etaj 4 / 5
2013
5E
Agenție

9 luni în urmă
3

1.456 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu birouri Consiliul Europei 1

Central, Timișoara

La ~5km distanță

112 mp
11E
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
14

6.780 €
/ lună 13.56 € / mp / lună

Openville - UBC 3 Subinchiriere, Central, 500 - ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

500 mp
2018
15E
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

3.760 €
/ lună 8 € / mp / lună

0% comision! Inchiriere birouri Central, 470 - ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

470 mp
2016
3E
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
9

9.100 €
/ lună 13 € / mp / lună

ISHO offices faza 2 Subinchiriere, Central, 700 ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

700 mp
2019
8E
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

19.600 €
/ lună 14 € / mp / lună

United Business Center 3, Central, 1400 - 19000 ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

1.400 mp
2018
14E
Agenție

Mai mult de un an
13

4.083 €
/ lună
3.375 €
16.33 € / mp / lună

Birouri clasa A - 250 mp

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

250 mp
Etaj 5 / 5
2013
5E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

2.499 €
/ lună 21.18 € / mp / lună

Birou Privat mobilat Ultracentral cu utilități ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

118 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
12

1.201 €
/ lună 10.92 € / mp / lună

Birouri de inchiriat Central, cladire noua, par ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

110 mp utili
4E
2008
Agenție

2 luni în urmă
19

2.873 €
/ lună
2.375 €
11.49 € / mp / lună

Birou amenajat - Piața Unirii/Bastion

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

250 mp utili
6E
1996
Agenție

3 luni în urmă
15

15.730 €
/ lună
13.000 €
15.73 € / mp / lună

Birouri clasa A - 1000 mp

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

1.000 mp
Etaj 3 / 5
2013
5E
Agenție

1 lună în urmă
25

750 €
/ lună 7.65 € / mp / lună

Birouri reprezentative, finisaje moderne, prima ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

98 mp utili
2E
1920
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 750 € și 800 €
Agenție

1 lună în urmă
5

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Birou locatie centrala, str Paris

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

40 mp
1E
Agenție

1 lună în urmă
10

651 €
/ lună 7.57 € / mp / lună

Spațiu de birouri ultracentral de închiriat – S ...

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

86 mp utili
2E
1994
Agenție

1 lună în urmă
7

401 €
/ lună 14.32 € / mp / lună

Spațiu SAD de închiriat, ultracentral – Piața U ...

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

28 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
21

290.000 €
/ lună 2,612.61 € / mp / lună

Spațiu de birouri în zona Unirii/ Tribunal

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

111 mp utili
2E
1900
Agenție

Mai mult de un an
19

1.435 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu birouri E+M - 205mp - zona L. Rebreanu

Sud, Timișoara

La ~5km distanță

5 camere
205 mp
Etaj 1 / 1
2017
Agenție

1 lună în urmă
6

399 €
/ lună
451 €
12.09 € / mp / lună

Apartament pentru birouri, 33 mp, Central Timis ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

33 mp utili
1950