Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

6 luni în urmă
9

270 €
/ lună 18 € / mp / lună

OX672 Spatiu Pretabil Pentru Birou, Bulevardul ...

Cetății, Timișoara

1 camere
15 mp
Etaj 2 / 2
2017

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

550 €
/ lună 10 € / mp / lună

COMISION 0% Spatiu de birou 3 incaperi, de inc ...

Circumvalațiunii, Timișoara

La ~5km distanță

55 mp
Parter / 10
1982
10E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

1.140 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

AGN Business Centre

Circumvalațiunii, Timișoara

La ~5km distanță

5.096 mp
2009
8E
Agenție

9 luni în urmă
8

282 €
/ lună 9.40 € / mp / lună

Alăturați-vă unui mediu de co-wo ...

Circumvalațiunii, Timișoara

La ~5km distanță

30 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
13

2.960 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spațiu de închiriat – aproximativ 300 mp utili

Circumvalațiunii, Timișoara

La ~5km distanță

296 mp utili
1E
1970
Agenție

8 luni în urmă
8

1.100 €
/ lună 9.17 € / mp / lună

Apartament pentru birouri, 120 mp, P+M, Zona ...

Circumvalațiunii, Timișoara

La ~5km distanță

120 mp
Parter
1970
Agenție

2 luni în urmă
10

799 €
/ lună 8.32 € / mp / lună

Spațiu birouri 96mp | Gheorghe Lazar

Gheorghe Lazăr, Timișoara

La ~5km distanță

96 mp utili
2E
Agenție

6 luni în urmă
5

651 €
/ lună 7.40 € / mp / lună

Spațiu de birouri premium în Fructus ...

Gheorghe Lazăr, Timișoara

La ~5km distanță

88 mp
2013
10E
Agenție

2 luni în urmă
12

1.597 €
/ lună
1.320 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat

Gheorghe Lazăr, Timișoara

La ~5km distanță

132 mp utili
2015
Agenție

2 luni în urmă
9

501 €
/ lună 9.28 € / mp / lună

SAD - Spatii de birouri de 54mp pe Take Ionescu ...

Take Ionescu, Timișoara

La ~5km distanță

54 mp utili
3E
2000
Agenție

3 luni în urmă
11

501 €
/ lună 11.39 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri Central-Take Ionescu

Take Ionescu, Timișoara

La ~5km distanță

44 mp
1970
1E
Agenție

Mai mult de un an
5

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Casa pentru birouri si alte activitatii, 70 mp, ...

Take Ionescu, Timișoara

La ~5km distanță

70 mp
1970
Agenție

9 luni în urmă
14

850 €
/ lună 5.67 € / mp / lună

spatiu birouri 4 camere spatioase I Central

Take Ionescu, Timișoara

La ~5km distanță

150 mp
1980
1E
Agenție

9 luni în urmă
8

2.380 €
/ lună 17 € / mp / lună

Spatiu comercial in bloc nou | Simion Barnutiu ...

Take Ionescu, Timișoara

La ~5km distanță

140 mp
Parter / 7
7E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

560 €
/ lună 14 € / mp / lună

Birou de inchiriat Piata Unirii, intrare langa ...

P-ța Unirii, Timișoara

La ~5km distanță

40 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

651 €
/ lună 10.33 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 63 mp, zona Piata Unirii ...

P-ța Unirii, Timișoara

La ~5km distanță

63 mp utili
1880
Agenție

2 luni în urmă
22

891 €
/ lună 14.14 € / mp / lună

Spațiu Birou - Imobil istoric complet renovat

P-ța Unirii, Timișoara

La ~5km distanță

63,63 mp utili
2E
1839
Agenție

10 luni în urmă
11

1.495 €
/ lună
1.236 €
14.51 € / mp / lună

Spațiu Birou - Mansarda Cosy

P-ța Unirii, Timișoara

La ~5km distanță

1 camere
103 mp
1839
2E
Agenție

Mai mult de un an
16

1.200 €
/ lună 13.64 € / mp / lună

SPATII BIROURI - ZONA P-TA UNIRII

P-ța Unirii, Timișoara

La ~5km distanță

88 mp
1948
Agenție

5 zile în urmă
5

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 100 mp, Ultracentral, Pi ...

P-ța Unirii, Timișoara

La ~5km distanță

100 mp utili
1910
Agenție

9 luni în urmă
7

798 €
/ lună 14.51 € / mp / lună

De inchiriat spatiu de birouri in cladire istor ...

P-ța Unirii, Timișoara

La ~5km distanță

55 mp
3E
Agenție

3 luni în urmă
4

7.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 500 mp, Zona Semicentral ...

Semicentral, Timișoara

La ~5km distanță

1 camere
500 mp
Etaj 3
2000
Agenție

Mai mult de un an
12

2.541 €
/ lună
2.100 €
12.10 € / mp / lună

Constructie 2023, zona centrala, Timisoara

Central, Timișoara

La ~5km distanță

4 camere
210 mp
Etaj 3 / 3
2023
Agenție

10 luni în urmă
8

2.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Birouri Ultracentral Timisoara

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

250 mp
Etaj 1 / 3
1980
3E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

17.550 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

AFI Park Timisoara, Cladirea C, Central, 1300 m ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

1.300 mp
2012
5E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 17,550 € și 20.250 €
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

4.455 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

AFI Park Timisoara, Cladirea A, Central, 330 - ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

330 mp
2007
5E
Agenție

10 luni în urmă
17

3.908 €
/ lună
3.230 €
11.49 € / mp / lună

City view from the office

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

8 camere
340 mp
Etaj 4 / 6
1996
Agenție

10 luni în urmă
13

2.123 €
/ lună
1.755 €
16.33 € / mp / lună

Birouri clasa A - 130 mp

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

130 mp
Etaj 4 / 5
2013
5E
Agenție

9 luni în urmă
3

1.456 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu birouri Consiliul Europei 1

Central, Timișoara

La ~5km distanță

112 mp
11E
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

19.600 €
/ lună 14 € / mp / lună

United Business Center 3, Central, 1400 - 19000 ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

1.400 mp
2018
14E