Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
11

1.500 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Spatiu de birouri generos

Mogoșoaia

4 camere
140 mp
Etaj 1 / 1
1E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

230 €
/ lună 9.20 € / mp / lună

Birou de inchiriat - MOGOSOAIA - microDEPOZITAR ...

Mogoșoaia

25 mp
1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
8

2.200 €
/ lună 8.80 € / mp / lună

Spațiu Birouri sau | zona 2 cocoși | sector 1 | ...

Străulești, Sector 1

La ~5km distanță

5 camere
250 mp
Etaj 1 / 1
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
16

3.628 €
/ lună 11.52 € / mp / lună

Clădire de birouri | Sector 1 | Curte si parcar ...

Străulești, Sector 1

La ~5km distanță

315 mp utili
2E
2004
Agenție

2 zile în urmă
7

230 €
/ lună 9.20 € / mp / lună

DE INCHIRIAT: BIROU 25mp in Mogosoaia, complex ...

Central, Chitila

La ~5km distanță

25 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
20

1.980 €
/ lună
1.930 €
7.92 € / mp / lună

Bucurestii Noi - 2 Cocosi, Office supr. utila 2 ...

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

250 mp
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

8.106 €
/ lună 0.18 € / mp / lună

J8 Office Park, Bucurestii Noi - comision 0%, r ...

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

140 m

46.000 mp
2021
7E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

330 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiriere spatii birouri zona Bucurestii Noi, ...

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

129 m

22 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

9.570 €
/ lună 16.50 € / mp / lună

J8 Office Park cladirea A , Presei Libere, 580 ...

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

169 m (1 min)

580 mp
2021
7E
Agenție

9 luni în urmă
28

790 €
/ lună 9.63 € / mp / lună

București Noii - Str Renașterii nr 29 ...

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

556 m

82 mp
2023
2E
Agenție

2 luni în urmă
5

4.988 €
/ lună 12.47 € / mp / lună

🏢HEADQUARTERS CLASS A – VILĂ 400 MP. SECTOR 1 ...

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

954 m (12 min)

2010
Agenție

Mai mult de un an
23

6.600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Cladire de birouri - Bucurestii Noi - Jiului

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

881 m

1.100 mp
2008
3E
Agenție

2 luni în urmă
16

7.205 €
/ lună
7.500 €
6.55 € / mp / lună

Clădire business de închiriat Bucureștii Noi 12 ...

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

475 m (6 min)

1.100 mp utili
4E
2012
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 7,205 € și 7.505 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

1.028 €
/ lună
850 €
18.69 € / mp / lună

Spațiu de birouri Bucurestii Noi, dotat si util ...

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

55 mp utili
3E
2015
Agenție

1 lună în urmă
10

848 €
/ lună
701 €
16 € / mp / lună

Spațiu de birouri Bucurestii Noi, dotat si util ...

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

53 mp utili
3E
2015
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
14

9.900 €
/ lună 9.90 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU DE BIROURI/COMERCIAL/CLINICA ...

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

291 m

1.000 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

870 €
/ lună 6 € / mp / lună

Bvd Laminorului-Bucurestii Noi / Spatiu birouri ...

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

708 m

145 mp
2010
1E
Agenție

5 luni în urmă
11

2.783 €
/ lună
2.300 €
13.25 € / mp / lună

Spațiu de Birouri 210 mp în Otopeni – Utilități ...

Odăi, Otopeni

La ~5km distanță

210 mp utili
2020
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

2.386 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Băneasa Business Center - comision 0, repr ...

DN 1, Sector 1

La ~5km distanță

9.520 mp
10E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
14

4.084 €
/ lună
3.375 €
0.17 € / mp / lună

MIRO - comision 0%, reprezentam proprietarul!

DN 1, Sector 1

La ~5km distanță

23.700 mp
2021
4E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

3.777 €
/ lună 16.94 € / mp / lună

myhive Victoria Park – Birouri de inchiriat Ban ...

DN 1, Sector 1

La ~5km distanță

223 mp
Etaj 3 / 4
2007
4E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
15

4.136 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Platinum B&C, București-Ploiești ...

DN 1, Sector 1

La ~5km distanță

38.000 mp
2011
5E
Agenție

2 luni în urmă
16

7.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Clădire de birouri modernă de închiriat - Secto ...

Dămăroaia, Sector 1

La ~5km distanță

910 m (11 min)

1.000 mp utili
3E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
15

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Propietar inchiriez cladire birouri ideala Scoa ...

Dămăroaia, Sector 1

La ~5km distanță

817 m

1.250 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
12

12.502 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spatiu birou Otopeni - ideal Showroom + depozi ...

Central, Otopeni

La ~5km distanță

10 camere
750 mp
2000
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

2.998 €
/ lună
1.358 €
0.37 € / mp / lună

Airport Plaza, Otopeni - comision 0%, reprezent ...

Nord, Otopeni

La ~5km distanță

8.067 mp
2011
3E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
15

1.300 €
/ lună 0.65 € / mp / lună

Spatii de Birouri 60mp/100mp/240mp (Utilitati i ...

Nord, Otopeni

La ~5km distanță

2.000 mp
2011
3E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
14

840 €
/ lună 0.42 € / mp / lună

Spatii de Birouri 60mp/100mp/240mp (Utilitati i ...

Nord, Otopeni

La ~5km distanță

2.000 mp
2011
3E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
17

1.690 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

Spatiu de Birour in Cladire de Birouri 130 mp

Nord, Otopeni

La ~5km distanță

7.000 mp
3E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

1.500 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Aviators Park, Blvd. Aeroportului 11 - comision ...

Nord, Otopeni

La ~5km distanță

18.700 mp
2021 (Proiect)
3E