Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
14

180 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatii/ cladire de la 30mp la 250mp, zona fabri ...

Tomești

30 mp utili
1980

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
7

968 €
/ lună
800 €
4.84 € / mp / lună

Spatiu Birouri 200mp Calea Chisinaului

Zona industrială, Iași

La ~5km distanță

9 camere
200 mp
2015
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
17

4.863 €
/ lună 12.01 € / mp / lună

Birou modern de inchiriat in Complexul HIMSON

Metalurgie, Iași

La ~5km distanță

405,3 mp
2022
9E
Agenție

8 luni în urmă
16

1.170 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de birouri 117mp

Metalurgie, Iași

La ~5km distanță

117 mp
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
16

3.850 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Spatii diverse sau 700mp, in spate la Iulius Ma ...

Metalurgie, Iași

La ~5km distanță

700 mp utili
2022
Agenție

3 luni în urmă
7

13.310 €
/ lună
11.000 €
12.10 € / mp / lună

Inchiriere Cladire Birouri, 1100 mp, Splai Bahl ...

Metalurgie, Iași

La ~5km distanță

15 camere
1.100 mp
1980
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
25

1.001 €
/ lună 8.56 € / mp / lună

Spatiu birouri ieftine Iasi, 117mp, zona Metalu ...

Metalurgie, Iași

La ~5km distanță

117 mp utili
1980
Agenție

10 luni în urmă
8

10.800 €
/ lună 12 € / mp / lună

Baza 3 spatii amenajate,birouri de inchiriat

Baza 3, Iași

La ~5km distanță

7 camere
900 mp
2023
Agenție

2 luni în urmă
5

420 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu Birou Clasa A, 35mp, 510euro/luna

Baza 3, Iași

La ~5km distanță

35 mp
1980
4E
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
12

1.501 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

Spatiu birou de inchiriat, 158mp, langa Carrefo ...

Baza 3, Iași

La ~5km distanță

158 mp utili
1980
Agenție

1 lună în urmă
8

1.016 €
/ lună
840 €
14.51 € / mp / lună

Spatiu amenajat,birou de inchiriat,zona Baza II ...

Baza 3, Iași

La ~5km distanță

70 mp utili
2024
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
12

760 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

Spatiu birou Iasi Baza Trei, 80mp, langa Carref ...

Baza 3, Iași

La ~5km distanță

80 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

850 €
/ lună 17 € / mp / lună

PROPRIETAR DIRECT - SPAȚIU NOU ÎN SILK DISTRICT ...

Baza 3, Iași

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
9

706 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Spatii amenajate,birouri de inchiriat,zona Baza ...

Baza 3, Iași

La ~5km distanță

1.766 mp
2023
Agenție

3 luni în urmă

8.360 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatii amenajate,birouri de inchiriat,zona Tuto ...

Baza 3, Iași

La ~5km distanță

8 camere
760 mp
2024
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

1.999 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu de Birouri 240mp Baza 3

Baza 3, Iași

La ~5km distanță

240 mp
6E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,999 € și 2.000 €
Agenție

2 luni în urmă
30

6.260 €
/ lună 10 € / mp / lună

Cladire de la 600mp la 1000mp, zona Jumbo

Bularga, Iași

La ~5km distanță

626 mp utili
2008
Agenție

Mai mult de un an
20

8.195 €
/ lună 11 € / mp / lună

Tudor Vladimirescu - spatiu birouri clasa A, RE ...

Tudor Vladimirescu, Iași

La ~5km distanță

16 camere
745 mp
Etaj 2 / 8
2009
Agenție

2 luni în urmă
8

1.501 €
/ lună 12.61 € / mp / lună

Inchiriez spatiu birou, supr 119mp, Zona Tudor ...

Tudor Vladimirescu, Iași

La ~5km distanță

119 mp utili
2010
Agenție

2 luni în urmă
4

901 €
/ lună 12.69 € / mp / lună

Inchiriez spatiu birou, supr 71mp, Zona Tudor V ...

Tudor Vladimirescu, Iași

La ~5km distanță

71 mp utili
2010
Agenție

Mai mult de un an
6

1.152 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu Birouri, 128 mp, Tudor Vladimirescu - Ri ...

Tudor Vladimirescu, Iași

La ~5km distanță

128 mp
2020
3E
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

754 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu birou cu sursa apa in el, langa Iulius M ...

Tudor Vladimirescu, Iași

La ~5km distanță

58 mp utili
2000
Agenție

9 luni în urmă
11

1.300 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatii birouri de la 30mp la 600mp, in spate la ...

Tudor Vladimirescu, Iași

La ~5km distanță

100 mp utili
1980
Agenție

1 lună în urmă
3

300 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu/ birou de inchiriat Bld. Primaverii Podu ...

Primăverii, Iași

La ~10km distanță

50 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

31.238 €
/ lună
25.817 €
13.94 € / mp / lună

Etaj Cladire noua 340 mp + Terasa Zona Primaver ...

Primăverii, Iași

La ~10km distanță

2.241 mp utili
2025
Agenție

Mai mult de un an
11

3.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Podu Ros, spatiu in cladire birouri clasa A+, p ...

Podu Roș, Iași

La ~10km distanță

2 camere
300 mp
Etaj 8
2010
Agenție

Mai mult de un an
12

6.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Podu Ros, spatiu in cladire birouri clasa A+, p ...

Podu Roș, Iași

La ~10km distanță

2 camere
600 mp
Etaj 2
2010
Agenție

6 luni în urmă
5

18.876 €
/ lună
15.600 €
14.52 € / mp / lună

Spatiu comercial - Birouri - 1300 mp - 3000 mp ...

Podu Roș, Iași

La ~10km distanță

1.300 mp
4E
Agenție

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună 9.78 € / mp / lună

Spatiu de birouri Podu Ros, 46mp, CT, AC, PARCA ...

Podu Roș, Iași

La ~10km distanță

46 mp
2020
2E
Agenție

Mai mult de un an
13

27.116 €
/ lună
22.410 €
12.10 € / mp / lună

Cladire de birouri, 2241 MP utili, 2200 mp tere ...

Podu Roș, Iași

La ~10km distanță

5 camere
2.241 mp
2018