Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

700 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Închiriez spatiu comercial 105 mp

Baciu

105 mp utili
2019 (Finalizată)

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
10

684 €
/ lună 12 € / mp / lună

Închiriere Spațiu Birou ClasaA î ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

57 mp
7E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

800 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birou de inchiriat, Taietura Turcului, 100mp, C ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

100 mp
1E
Dezvoltator
Comision 0%

Mai mult de un an
12

1.276 €
/ lună 10.05 € / mp / lună

Închiriere Spațiu Birou Clasă A ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

127,6 mp
7E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

8.700 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Novis Plaza, Taietura Turcului 47 - comision 0% ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

14.489 mp
2017
7E
Agenție

Mai mult de un an
19

570 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu birouri clasa A, zona Grigorescu

Grigorescu, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1 camere
57 mp
Etaj 5 / 7
2019
Agenție

10 luni în urmă
6

2.200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spațiu de Birouri Modern – 220 mp Open Space | ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

220 mp utili
2E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

3.184 €
/ lună 8 € / mp / lună

0 % COMISION - Spatiu de birouri de inchiriat - ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

398 mp utili
2E
2000
Agenție

9 luni în urmă
2

1.580 €
/ lună 8.49 € / mp / lună

Spatiu de birou de inchiriat, Grigorescu, Cluj ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

186 mp
Etaj 5
Agenție

2 luni în urmă
4

651 €
/ lună 8.14 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 80 mp utili, situat in z ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

80 mp utili
2000
Agenție

2 luni în urmă
5

480 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 60 mp utili, situat in z ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

60 mp utili
2000
Agenție

2 luni în urmă
9

4.800 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 600 mp utili, situat in ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

600 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
15

5.200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spații de birouri de închiriat – Tetarom I, Clu ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

650 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
4

230 €
/ lună 15.33 € / mp / lună

Spatiu birou de închiriat | Grigorescu

Grigorescu, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

15 mp utili
4E
1982
Agenție

1 săptămână în urmă
11

800 €
/ lună 9.41 € / mp / lună

Spatiu pentru biouri, zona Parcul Central

Grigorescu, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

85 mp utili
1E
1960
Agenție

1 lună în urmă
7

750 €
/ lună 11.54 € / mp / lună

Închiriere spațiu de birouri, cart. Grigorescu, ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

65 mp utili
2E
Agenție

2 luni în urmă
5

1.300 €
/ lună 19.40 € / mp / lună

De Închiriat: Spațiu Comercial Premium | Vizibi ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

67 mp utili
3E
Agenție

3 luni în urmă
3

1.530 €
/ lună 12.05 € / mp / lună

Spatii birouri, 127,6 mp, Taietura Turcului

Grigorescu, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

127,6 mp
Etaj 6 / 8
8E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

608 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birou de inchiriat, 76mp, Taietura Turcului, Co ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

76 mp
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

4.800 €
/ lună 16 € / mp / lună

Birou de inchiriat in Grigorescu, Cluj Napoca

Grigorescu, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

300 mp utili
4E
2022
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

233 €
/ lună 7.77 € / mp / lună

Alăturați-vă unui mediu de co-wo ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

30 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 233 € și 252 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

740 €
/ lună 12.33 € / mp / lună

Spațiu de birou privat pentru 4 persoane & ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

60 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

2.044 €
/ lună 18.58 € / mp / lună

Acces la un spațiu de birou pentru 10 pers ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

110 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

70 €
/ lună 7 € / mp / lună

Acces all-inclusive la spații de co-workin ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

10 mp
6E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

650 €
/ lună 15.85 € / mp / lună

Inchiriez birou 40 mp, cladirea Nobori

Plopilor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2007
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

16 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Birou/Servicii 110mp | Clădire nouă | Str. Hore ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
16

1.980 €
/ lună 9 € / mp / lună

BIROU MODERN 220 mp, OMV Calea Turzii + parcari

Europa, Cluj-Napoca

La ~10km distanță

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

600 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spații de birouri finisate de închiriat - strad ...

Andrei Mureșanu, Cluj-Napoca

La ~10km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.299 €
/ lună 5.20 € / mp / lună

PF dau in chirie spatiu la mansarda 250 mp pt b ...

Someșeni, Cluj-Napoca

La ~10km distanță

250 mp utili
2025
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
12

1.750 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spațiu de birouri premium tip coworking Borhanc ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

La ~10km distanță

250 mp utili