Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

1.836 €
/ lună 12 € / mp / lună

Inventa Space - Ultimul open space disponibil - ...

Tractorul, Brașov

153 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
10

5.120 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriere spatiu de birouri, 630 mp util, parc ...

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

640 mp
4E
Agenție

3 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu birouri, 100 mp, Tractorul, Brasov

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
1985
Agenție

5 luni în urmă
14

1.028 €
/ lună
850 €
10.28 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat, la casa, Tractorul ...

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

2 camere
100 mp
1975

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
22

545 €
/ lună
451 €
13.29 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri Coresi Avantgarden, 4 ...

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

2 camere
41 mp
2023
Agenție

3 luni în urmă
13

3.798 €
/ lună 8.44 € / mp / lună

Cladire impozanta, aspect deosebit, pretabil p ...

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

11 camere
450 mp
1940
Agenție

1 lună în urmă
7

500 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Qualis 1, str. Ioan Popasu, spatiu comercial de ...

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

30 mp utili
7E
2025
Agenție

Mai mult de un an
5

605 €
/ lună
500 €
10.43 € / mp / lună

Spatiu birou 58 mp zona Tractorul

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

58 mp
Agenție

Mai mult de un an
5

3.240 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de birouri- 325 mp

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

1 camere
324 mp
Etaj 1 / 5
2006
Agenție

2 luni în urmă
10

1.574 €
/ lună
1.301 €
20.18 € / mp / lună

Spatiu birouri - cladire premium

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

78 mp utili
2024
Agenție

10 luni în urmă
5

1.452 €
/ lună
1.200 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu birouri de închiriat Brasov - 120 mp # ...

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

1 camere
120 mp
Etaj 1 / 3
1980
Agenție

8 luni în urmă
14

1.452 €
/ lună
1.200 €
12.10 € / mp / lună

Spații de birouri disponibile. – Brașov

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

1 camere
120 mp
Etaj 1 / 2
1950
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
33

1.452 €
/ lună 18.15 € / mp / lună

COMISION 0%| DE INCHIRIAT |SPAȚIU BIROURI 80 MP ...

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

80 mp utili
1E
2025
Agenție

Mai mult de un an
14

2.541 €
/ lună
2.100 €
8.47 € / mp / lună

Spatiu de birouri Brașov 300 mp # plus-imo.ro

Griviței, Brașov

La ~5km distanță

3 camere
300 mp
Parter / 2
2010
Agenție

Mai mult de un an
7

340 €
/ lună 21.25 € / mp / lună

Spatiu birouri de închiriat Brasov 16 mp # www ...

Griviței, Brașov

La ~5km distanță

1 camere
16 mp
Parter / 4
2020
Agenție

1 lună în urmă
5

451 €
/ lună 16.70 € / mp / lună

Spatiu birouri de închiriat Brasov - 27 mp # sp ...

Griviței, Brașov

La ~5km distanță

27 mp utili
1E
1960
Agenție

3 luni în urmă
18

1.900 €
/ lună 10.38 € / mp / lună

Spatiu de birouri la casa - 183 mp

Griviței, Brașov

La ~5km distanță

6 camere
183 mp
Parter
1971
Agenție

3 luni în urmă
5

840 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriere spatiu de birouri, 120 mp, zona Miha ...

Griviței, Brașov

La ~5km distanță

120 mp
1E
Agenție

4 luni în urmă
10

1.100 €
/ lună 8.46 € / mp / lună

Spațiu de birou în zona Griviței

Griviței, Brașov

La ~5km distanță

130 mp utili
3E
2024
Agenție

10 luni în urmă
6

385 €
/ lună 7 € / mp / lună

Birouri de inchiriat, sediu firma, zona Grivite ...

Griviței, Brașov

La ~5km distanță

55 mp
1E
Agenție

Mai mult de un an
14

3.630 €
/ lună
3.000 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu birouri de închiriat Brașov 300 mp # spa ...

Griviței, Brașov

La ~5km distanță

3 camere
300 mp
2010
2E
Agenție

10 luni în urmă
5

1.400 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu Birouri/Arhiva/Comercial, oportunitate p ...

Aurel Vlaicu, Brașov

La ~5km distanță

200 mp utili
2005
Agenție

5 luni în urmă
4

220 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Spatiu birou, zona Aurel Vlaicu

Aurel Vlaicu, Brașov

La ~5km distanță

40 mp
Etaj 2 / 2
1946
2E
Agenție

5 luni în urmă
20

21.538 €
/ lună
17.800 €
12.10 € / mp / lună

Cladire administrativa cu multiple functionalit ...

Aurel Vlaicu, Brașov

La ~5km distanță

1.780 mp utili
4E
2014
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

2.882 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spațiu de birouri premium – Aula Universității, ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

262 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
7

250 €
/ lună 13.89 € / mp / lună

Spatiu Birou 18 mp Bartolomeu

Central, Brașov

La ~5km distanță

18 mp
Parter
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
13

3.676 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

Spațiu de birouri premium - Centrul Civic, parc ...

Centrul Civic, Brașov

La ~5km distanță

387 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

800 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu de birouri in Centrul Civic Brasov

Centrul Civic, Brașov

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
11

473 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Birouri 86 mp in vecinatatea Cargus, Curtea de ...

Astra, Brașov

La ~5km distanță

86 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

832 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birouri pe Platforma Roman in vecinatatea Cargu ...

Calea București, Brașov

La ~5km distanță

104 mp utili