Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
8

2.420 €
/ lună
2.000 €
6.25 € / mp / lună

Spatii pentru birouri,comercial de inchiriat , ...

Oșorhei

9 camere
387 mp
Parter / 2
2E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
4

350 €
/ lună 12.96 € / mp / lună

SPATIU DESTINAT BIROURILOR | ZONA NUFARUL | ORA ...

Nufărul, Oradea

La ~10km distanță

27 mp
2010
Agenție

9 luni în urmă
4

250 €
/ lună 11.36 € / mp / lună

SPATIU DESTINAT BIROURILOR

Nufărul, Oradea

La ~10km distanță

1 camere
22 mp
2020
Agenție

Mai mult de un an
12

302 €
/ lună
250 €
12.08 € / mp / lună

Spații Birouri Noi 2025, Nufărul, Parcare

Nufărul, Oradea

La ~10km distanță

4 camere
25 mp
Etaj 1
2023

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
4

330 €
/ lună 10.65 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat in Oradea, 32 mp zo ...

Nufărul, Oradea

La ~10km distanță

31 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

2.000 €
/ lună 2.11 € / mp / lună

Centrul de Afaceri Oradea, Sud - comision 0%, r ...

Nufărul, Oradea

La ~10km distanță

950 mp
5E
Agenție

1 lună în urmă
10

4.900 €
/ lună
4.049 €
10.43 € / mp / lună

Închiriere spațiu mixt – Hal&#2 ...

Salca, Oradea

La ~10km distanță

470 mp
2E
Agenție

5 luni în urmă
23

1.597 €
/ lună
1.320 €
9.98 € / mp / lună

Spatiu de birouri, 160mp utili, zona Cantemir

Cantemir, Oradea

La ~10km distanță

3 camere
160 mp
Etaj 2 / 2
2025
Agenție

5 luni în urmă
16

2.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Saptiu de birou 200mp utili, mobilat, Cantemir

Cantemir, Oradea

La ~10km distanță

4 camere
200 mp
Parter / 3
2010
Agenție

1 lună în urmă
2

240 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu pentru birou de inchiriat, zona Central ...

Centru Civic, Oradea

La ~10km distanță

30 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

1.065 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu de birouri/comercial cu vad pe bld.Deceb ...

Decebal, Oradea

La ~10km distanță

71 mp
Agenție

8 luni în urmă
5

352 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu birouri 44 mp, Bulevardul Decebal, Orade ...

Decebal, Oradea

La ~10km distanță

44 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
11

225 €
/ lună 13.24 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat in zona Decebal, ...

Decebal, Oradea

La ~10km distanță

17 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
11

480 €
/ lună 6 € / mp / lună

RECO Spatiu de birouri si garaj

Iorga, Oradea

La ~10km distanță

80 mp
Agenție

Mai mult de un an
3

364 €
/ lună
301 €
11.38 € / mp / lună

BIROU DE INCHIRIAT| ORADEA| 16 MP | LOCURI DE P ...

Exterior Vest, Oradea

La ~10km distanță

32 mp
2000
Agenție

10 luni în urmă
15

950 €
/ lună 5.43 € / mp / lună

Spatiu birouri clasa B de inchiriat str. Ciheiu ...

Exterior Sud, Oradea

La ~10km distanță

175,39 mp
1E
Agenție

7 luni în urmă
9

28.000 €
/ lună 400 € / mp / lună

Birouri ultracentrale de închiriat

Ultracentral, Oradea

La ~10km distanță

70 mp
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
5

774 €
/ lună 3 € / mp / lună

Închiriere birou compartimentat, str. Uzin ...

Vest, Oradea

La ~10km distanță

258 mp
2E
Agenție

Mai mult de un an
11

500 €
/ lună 3.38 € / mp / lună

Spatiu comercial/birou 148 mp utili de inchiria ...

Ultracentral, Oradea

La ~10km distanță

148 mp
Agenție

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună 8.62 € / mp / lună

Spatiu de birou de inchiriat in Oradea, cu 3 ca ...

Ultracentral, Oradea

La ~10km distanță

58 mp
Etaj 1
Agenție

5 luni în urmă
8

786 €
/ lună
650 €
15.72 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat ultracentral, Strad ...

Ultracentral, Oradea

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2
Agenție

7 luni în urmă
2

2.577 €
/ lună 15.07 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat, zona Ultracentrala ...

Ultracentral, Oradea

La ~10km distanță

171,79 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,577 € și 2.961 €
Agenție

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Spatiu de birou de inchiriat in Oradea, cu vizi ...

Ultracentral, Oradea

La ~10km distanță

65 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

762 €
/ lună 8.47 € / mp / lună

Spațiu de birouri de închiriat Ultracentral 90 ...

Central, Oradea

La ~10km distanță

90 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
16

2.710 €
/ lună
2.200 €
13.35 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – Ultracentral, O ...

Central, Oradea

La ~10km distanță

203 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

786 €
/ lună
650 €
8.73 € / mp / lună

Spatiu de birou de inchiriat , 4 incaperi , zon ...

Central, Oradea

La ~10km distanță

90 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
14

1.700 €
/ lună 9.19 € / mp / lună

Birouri Ultracentrale, 185,5 mp, Parcare Propri ...

Central, Oradea

La ~10km distanță

185,5 mp utili
2E
1940
Agenție

1 lună în urmă
6

1.815 €
/ lună
1.500 €
11.56 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat ultracentral Oradea, Bihor

Ultracentral, Oradea

La ~10km distanță

157 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
5

590 €
/ lună 8.43 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat, zona Ultracentrala ...

Ultracentral, Oradea

La ~10km distanță

70 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

2.024 €
/ lună 11 € / mp / lună

De inchiriat spatii de birouri si locuri de par ...

Central, Oradea

La ~10km distanță

184 mp utili
1E