Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

9 luni în urmă
11

750 €
/ lună 16.30 € / mp / lună

Spațiu modern cu acces stradal în zona circulat ...

Aurel Vlaicu, Arad

1 camere
46 mp
Parter / 10
1980

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
11

907 €
/ lună
750 €
3.63 € / mp / lună

Spațiu de birouri pe Calea Aurel Vlaicu

Fortuna, Arad

La ~5km distanță

250 mp utili
1E
1995
Agenție

6 luni în urmă
7

458 €
/ lună
379 €
6.11 € / mp / lună

Spațiu de birou de închiriat Calea Aurel Vlaicu

Fortuna, Arad

La ~5km distanță

2 camere
75,73 mp
Etaj 1 / 1
1995
Agenție

8 luni în urmă
7

223 €
/ lună 6.19 € / mp / lună

Spațiu de birou de închiriat Calea Aurel Vlaicu

Fortuna, Arad

La ~5km distanță

36,92 mp utili
1E
1995

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
12

801 €
/ lună 6.68 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri240mp8 camere Zona Gai -C ...

Gai, Arad

La ~5km distanță

120 mp utili
7E
1980
Agenție

Mai mult de un an
18

3.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spațiu de birouri premium, parcare privată

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

700 mp
Parter / 3
2000
3E
Agenție

10 luni în urmă
6

850 €
/ lună 7.08 € / mp / lună

Spatiu comercial 120 mp cu vitrina stradala, pe ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

2 camere
120 mp
2000
Agenție

8 luni în urmă
5

250 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri de inchiriat zona Parneav ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

50 mp
2010
Dezvoltator
Comision 0%

11 luni în urmă
4

235 €
/ lună 5 € / mp / lună

Închiriere birou 47 mp - 64 mp - TRC Park ...

UTA, Arad

La ~5km distanță

47 mp
1E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

3.705 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Spatii birouri de inchiriat in AFI Arad - comis ...

UTA, Arad

La ~5km distanță

29.400 mp
Agenție

3 luni în urmă
9

882 €
/ lună
729 €
7.88 € / mp / lună

De inchiriat spațiu de birouri

UTA, Arad

La ~5km distanță

112,04 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
5

351 €
/ lună 10.64 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 33mp de închiriat în zona ...

UTA, Arad

La ~5km distanță

33 mp utili
1E
2021
Agenție

2 luni în urmă
11

844 €
/ lună
698 €
6.59 € / mp / lună

Spațiu de birouri de inchiriat in zona Uta

UTA, Arad

La ~5km distanță

128 mp utili
1E
2005
Agenție

3 luni în urmă
4

300 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu de birou, 50 mp utili, zona Uta

UTA, Arad

La ~5km distanță

50 mp utili
5E
2006
Agenție

1 lună în urmă
2

315 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu birouri, zona UTA

UTA, Arad

La ~5km distanță

63 mp utili
1997
Agenție

5 luni în urmă
13

1.600 €
/ lună 9.41 € / mp / lună

Spațiu de închiriat - 170mp - zona UTA Vlaicu

UTA, Arad

La ~5km distanță

170 mp utili
1978
Agenție

5 luni în urmă
32

2.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu Comercial/Birouri de Inchiriat In zona U ...

UTA, Arad

La ~5km distanță

250 mp utili
2E
2010
Agenție

1 lună în urmă
21

290 €
/ lună 6.04 € / mp / lună

Spatiu de birouri,

Alfa, Arad

La ~5km distanță

48,47 mp utili
2007
Agenție

1 lună în urmă
21

1.320 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu de birouri,

Alfa, Arad

La ~5km distanță

220 mp utili
2007
Agenție

3 luni în urmă
6

450 €
/ lună 4.09 € / mp / lună

Spațiu de birouri Bodrogului

Alfa, Arad

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
2000
Agenție

3 luni în urmă
7

504 €
/ lună 4.58 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 110 mp Calea Bodrogului

Alfa, Arad

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
Etaj 1 / 2
2000
Agenție

11 luni în urmă
16

24.978 €
/ lună 5.43 € / mp / lună

Spatiu multifunctional ultracentral

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

4.600 mp
1990
Agenție

Mai mult de un an
18

1.000 €
/ lună 9.62 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri langa P-ta Mihai Viteazul

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

4 camere
104 mp
1990
Agenție

10 luni în urmă
7

251 €
/ lună 5.58 € / mp / lună

Spatiu birou 2 camere, ultracentral Horia, Pala ...

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 1
1905
Agenție

Mai mult de un an
12

4.488 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spațiu birouri 374 mp în zona Industrială Vest

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

1 camere
374 mp
Etaj 2 / 10
2018
Agenție

Mai mult de un an
14

847 €
/ lună
700 €
11.14 € / mp / lună

De închiriat Birou de Lux, Zona Centrlă, la Pre ...

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

1 camere
76 mp
Etaj 5 / 6
2018
Agenție

Mai mult de un an
9

715 €
/ lună
591 €
8.94 € / mp / lună

Spatiu birou 3 camere, ultracentral B-dul Deceb ...

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

80 mp
Etaj 1
1900
Agenție

7 luni în urmă
14

326 €
/ lună 2.17 € / mp / lună

Spatiu birou, Bulevardul Revolutiei, Palatul Ce ...

Central, Arad

La ~5km distanță

3 camere
150 mp
Etaj 1
1970
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
14

2.422 €
/ lună
2.002 €
7.92 € / mp / lună

Clădire de birouri cu 12 parcări în incintă pri ...

Nord, Arad

La ~5km distanță

306 mp utili
1E
2010
Agenție

2 luni în urmă
8

580 €
/ lună
480 €
18.13 € / mp / lună

Spații de birouri premium de închiriat – Zonă c ...

Central, Arad

La ~5km distanță

32 mp utili
2000