Târgu Jiu
Proprietăți unice: 8
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Birouri, Calea Eroilor - Targ ...

Central, Târgu Jiu

40 mp
Parter
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
17

500 €
/ lună 8.93 € / mp / lună

Spațiu de închiriat Târgu Jiu –zona 8 Mai, cătr ...

Central, Târgu Jiu

56,45 mp utili
4E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

700 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spațiu pentru birouri de închiriat &# ...

9 Mai, Târgu Jiu

140 mp
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
8

211 €
/ lună 11.72 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birou, situat in zona Tribuna ...

Central, Târgu Jiu

18 mp
Parter / 2
2E
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
9

528 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spațiu comercial de ÎNCHIRIAT – ...

9 Mai, Târgu Jiu

66 mp
Agenție

6 luni în urmă
20

1.300 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatii Birouri, Etaj 1, Strada 23 August

9 Mai, Târgu Jiu

100 mp
Etaj 1 / 1
1E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birou - ultracentral - langa ...

Ultracentral, Târgu Jiu

40 mp
Etaj 3 / 3
1975
3E
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
9

2.360 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birou *236 mp - ultracentral ...

Ultracentral, Târgu Jiu

236 mp
Etaj 1 / 3
3E