Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

100 €
/ lună 0.10 € / mp / lună
400 €

Cladire Birouri ELJ

Vatra Luminoasă, Sector 2

9.500 mp utili
1980

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
11

220 €
/ lună 11 € / mp / lună

Inchiriez spatii birouri

Costin Georgian, Sector 3

La ~5km distanță

370 m

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

469 €
/ lună 0.87 € / mp / lună

Nova Coworking Stirbei | Ultra Central | 20 Bir ...

Cișmigiu, Ultracentral

La ~5km distanță

151 m

539,49 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
11

800 €
/ lună 8 € / mp / lună
80.000 €

DE INCHIRIAT Spatiu birouri 100 mp in zona Ferd ...

Obor, Sector 2

La ~5km distanță

364 m (2 min)

100 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

8 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu birouri 415 mp

Obor, Sector 2

La ~5km distanță

668 m

415 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

783 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

De Inchiriat spatiu birouri zona Bucur Obor - 5 ...

Obor, Sector 2

La ~5km distanță

797 m

58 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

2.250 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spațiu birouri 300 mp

Obor, Sector 2

La ~5km distanță

722 m

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

380 €
/ lună 13.57 € / mp / lună

Spații FIRMĂ - central, la strada, Moșilor - Da ...

Obor, Sector 2

La ~5km distanță

559 m (6 min)

28 mp utili
2012
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

770 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spatiu birou – Decebal – bloc boutique nou, ide ...

Decebal, Sector 3

La ~5km distanță

921 m (11 min)

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

1.200 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu birouri Republica Hala Laminor 100 plus ...

Basarabia, Sector 3

La ~5km distanță

161 m

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

3.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Birouri intersectie Timpuri Noi, suprafata de ...

Nerva Traian, Sector 3

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

549 €
/ lună 9.80 € / mp / lună

Birou de inchiriat Sector 2 Muncii | 56 m2 util ...

Calea Călărașilor, Sector 3

La ~5km distanță

468 m

56 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

425 €
/ lună 10.63 € / mp / lună

Birou de inchiriat Sector 2 Muncii CP3049649

Calea Călărașilor, Sector 3

La ~5km distanță

753 m

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

1.800 €
/ lună 6 € / mp / lună

INCHIRIEZ SPATIU BIROURI STR DOAMNA GHICA

Doamna Ghica, Sector 2

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

1.197 €
/ lună 11.40 € / mp / lună

DACIA- POLONA: SPATIU DE BIROURI 105 MP, LUMINO ...

Dacia, Sector 2

La ~5km distanță

784 m (11 min)

105 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

2.042 €
/ lună 9.50 € / mp / lună
2.257 €

UNIVERSITATE BIROU 89 -578 mp

Universitate, Ultracentral

La ~5km distanță

521 m

215 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

10 €
/ lună 0.77 € / mp / lună

Birouri de închiriat - zonă centrală

Universitate, Ultracentral

La ~5km distanță

524 m

13 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

417 €
/ lună 0.70 € / mp / lună

Nova Coworking Excelsior | Birouri private | ...

Universitate, Ultracentral

La ~5km distanță

501 m

597 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
15

6.037 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri zona Unirii fantani, ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

167 m

525 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

5.075 €
/ lună 35 € / mp / lună

Spatiu stradal deosebit in cladire de birouri

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

710 m

145 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

10 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

De închiriat sau de vânzare pentru investiții v ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

500 m

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

ICPE SA inchiriaza spatii cu urmatoarele facili ...

Vitan, Sector 3

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

7.360.000 €
/ lună 1,840.00 € / mp / lună

Cazare muncitori non UE , 230euro/ pers/luna

Pantelimon, Sector 2

La ~5km distanță

574 m

4.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
11

1.650 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu birou - Stirbei Center - direct propriet ...

Știrbei Vodă, Ultracentral

La ~5km distanță

230 m

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
14

375 €
/ lună 15 € / mp / lună

Birouri Titulescu 48- Piata Victoriei

P-ța Victoriei, Ultracentral

La ~5km distanță

611 m

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
15

2.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Direct proprietar/ birou - 125 mp / 1 parcare- ...

Aviatorilor, Sector 1

La ~5km distanță

139 m

125 mp utili
2000
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

1.090 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriere Birouri Moderne 109mp - Domenii

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

618 m (8 min)

2001
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

2.372 €
/ lună 9.80 € / mp / lună

Inchiriere Birouri Moderne 242mp - Domenii

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

723 m (8 min)

242 mp utili
2001
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

2.100 €
/ lună 3.87 € / mp / lună

Inchiriere Birouri Moderne 210-543mp - Bd. Expo ...

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

708 m (9 min)

543 mp utili
4E
2010
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

1.090 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriere Birouri Moderne 109mp - Domenii

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

724 m

109 mp utili
2001